2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wettelijke Uitvaarten gemeenten Heerlen, Sittard-Geleen en Maastricht
Beschreibung: Wettelijke Uitvaarten gemeenten Heerlen. Sittard-Geleen en Maastricht zie aanbestedingsleidraad
Interne Kennung: 66.100/I&A 7648
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98000000 Sonstige gemeinschaftliche, soziale und persönliche Dienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98370000 Dienstleistungen des Bestattungswesens
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Wettelijke uitvaarten gemeenten Heerlen, Sittard-Geleen en Maastricht
Beschreibung: Het verzorgen van de uitvaart in opdracht van de gemeente, hieronder valt: Het vervoer van het lichaam naar uitvaartcentrum en naar begraafplaats/ crematorium; Het verzorgen van de begrafenis of crematie; Het onderhouden van contact met de opdrachtgever en belangstellenden die afscheid willen nemen van de overleden en/of de uitvaart bij willen wonen; Aangifte van overlijden bij de Burgerlijke stand. zie Aanbestedingsleidraad
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De hoofdduur van de overeenkomst van de gemeenten Heerlen, Sittard-Geleen en Maastricht is 2 jaar (24 maanden). Daarna bestaan er achtereenvolgens twee optionele verlengingsmogelijkheden, telkens voor een periode van 12 maanden. Inclusief verlengingen kunnen de overeenkomsten dus lopen tot uiterlijk 20 mei 2030.