2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace školní jídelny SOU Dačice
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka nového technologického vybavení školní kuchyně s nízkými tepelnými ztrátami. Z významných spotřebičů lze uvést 2x nový konvektomat, 2x multifunkční pánev, nová myčka stolního nádobí s rekuperací tepla z odpadního vzduchu a vody, doplnění o myčku kuchyňského nádobí, a především chladicí a mrazicí skříně s vodními výměníky a s významným využitím odpadního tepla pro ohřev teplé vody atd. Dále jsou součástí předmětu plnění veřejné zakázky vnitřní stavební úpravy školní kuchyně, rozvod vnitřních instalací – elektro, voda, odpady, vytápění, včetně nové vzduchotechniky s rekuperací. Větší rozsah prací se týká především vybourání stávajících a zhotovení nových podlah, odstranění starých a provedení nových omítek a sádrokartonového stropu v prostoru kuchyně, provedení menších průrazů stavebních konstrukcí pro rozvod vnitřních instalací apod. Navržené vnitřní úpravy budou sloužit především ke zkvalitnění výrobního procesu přípravy jídel pro školu a společně s novým technologickým vybavením, které není předmětem této zakázky, bude splněn požadavek výrazně snížit celkovou spotřebu energií z neobnovitelných zdrojů – minimálně o 30% oproti stávajícímu stavu. Jednotka nové vzduchotechniky je navržena jako venkovní a bude umístěna v otevřeném stávajícím průjezdu hned za obvodovou zdí varny. Akce je realizována v rámci projektu OPŽP „Modernizace školní jídelny SOU Dačice“ s registračním číslem CZ.05.01.01/02/22_008/0001264 a je spolufinancována ze zdrojů EU prostřednictvím Operačního programu Životní prostředí.
Interne Kennung: OVZS690/2026/kacu
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001