2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Úklidové služby pro Centrum sociálních služeb Hrabyně - V."
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění pravidelného úklidu v objektech Centra sociálních služeb Hrabyně v souladu s podrobným popisem prací a technickými podmínkami.
Interne Kennung: N006/25/V00010513
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Předmětem veřejné zakázky je zajištění pravidelného úklidu v objektech Centra sociálních služeb Hrabyně v souladu s podrobným popisem prací a technickými podmínkami.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu ceny plnění uvedenou ve smlouvě s vybraným dodavatelem v průběhu plnění předmětu veřejné zakázky, a to pouze v případě: - Změna ceny plnění v případě inflace (Inflační doložka) V případě, že míra inflace přesáhne jednorázově, příp. kumulativně hodnotu 5 %, je možné navýšení ceny plnění v jednotkových cenách o míru inflace vyjádřenou přírůstkem průměrného ročního indexu spotřebitelských cen vyhlášenou Českým statistickým úřadem za předcházející kalendářní rok. -Změna ceny v případě zvýšení minimální mzdy Cenu plnění v jednotkových cenách je možné měnit v případě zvýšení minimální mzdy podle nařízení vlády č. 567/2006 Sb., o minimální mzdě, o nejnižších úrovních zaručené mzdy, o vymezení ztíženého pracovního prostředí a o výši příplatku ke mzdě za práci ve ztíženém pracovním prostředí, ve znění pozdějších předpisů; v takovém případě je možné navýšit jednotkové ceny jedině tehdy, pokud dodavatel předloží objednateli přehled pracovníků dodavatele podílejících se na realizaci veřejné zakázky pobírajících minimální mzdu a popíše způsob, jakým se náklady na mzdy těchto pracovníků zohledňují v jednotkových cenách za jednotlivé služby. Dodavatel je oprávněn požadovat změnu ceny plnění z důvodů dle čl. 16.1.1 a 16.1.2 nejdříve po uplynutí prvního celého kalendářního roku účinnosti smlouvy, a to každoročně vždy v 1. čtvrtletí příslušného kalendářního roku na základě dodatku ke smlouvě. Zvýšení ceny plnění je účinné prvním dnem měsíce následujícího po měsíci, ve kterém byl dodatek uveřejněn v Registru smluv dle zákona o registru smluv. Zvýšení žádné z jednotkových cen v souhrnu z důvodů uvedených v čl. 16.1.1 a 16.1.2 nebude nikdy vyšší než 3 % oproti předchozí účinné výši jednotkových cen.