280721-2026 - Ergebnis
Tschechien – Reinigungsdienste – Nepravidelný úklid ve FN HK pro rok 2024 až 2027
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNepravidelný úklid ve FN HK pro rok 2024 až 2027
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je zajištění nepravidelného úklidu v období od uzavření rámcové dohody do 31. 12. 2027 ve FN HK. - plnění za Q1 2026
Vorherige Bekanntmachung12049-2023
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelNepravidelný úklid ve FN HK pro rok 2024 až 2027 Rámcová dohoda - Nepravidelný úklid ve FN HK pro rok 2024 až 2027
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je zajištění nepravidelného úklidu v období od uzavření rámcové dohody do 31. 12. 2027 ve FN HK. - plnění Q1 roku 2026
Interne KennungDodavatel - GARRNER Systems s.r.o.