280747-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Küchenmöbel – Ontwerp, levering, installatie, instructie en onderhoud van bedrijfskeukens voor de locaties Vidar, Stadhuis Geleen en Hanenhof.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOntwerp, levering, installatie, instructie en onderhoud van bedrijfskeukens voor de locaties Vidar, Stadhuis Geleen en Hanenhof.
BeschreibungHet betreft een overheidsopdracht voor het ontwerpen, leveren (transport), installeren, verzorgen van instructie en onderhoud gedurende minimaal 5 jaren van een bedrijfskeuken voor de nieuwe huisvestingslocaties voor Vidar, Stadhuis Geleen en Hanenhof (alle in Geleen) met zaaknummer 26/841745, Voor Vidar betreft het nieuwbouw van de huisvesting; voor Stadhuis Geleen betreft het vernieuwbouw en de Hanenhof wordt verbouwd. Het betreft het leveren en bedrijfsvaardig opleveren van 3 bedrijfskeukens, inclusief minimaal 5 jaren onderhoud, volgens bestek en tekeningen behorende bij deze leidraad. Tevens valt vervanging van apparatuur en onderhoud van deze vervangende apparatuur gedurende de resterende onderhoudstermijn van deze overeenkomst ook binnen de scope van de opdracht onder de scope van de aanbesteding.
Interne KennungZ/26/841745
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39141000 Küchenmöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50883000 Reparatur und Wartung von Verpflegungseinrichtungen
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungOntwerp, levering, installatie, instructie en onderhoud van bedrijfskeukens voor de locaties Vidar, Stadhuis Geleen en Hanenhof. Het betreft het leveren en bedrijfsvaardig opleveren van 3 bedrijfskeukens, inclusief minimaal 5 jaren onderhoud, volgens bestek en tekeningen behorende bij deze leidraad. Tevens valt vervanging van apparatuur en onderhoud van deze vervangende apparatuur gedurende de resterende onderhoudstermijn van deze overeenkomst ook binnen de scope van de opdracht onder de scope van de aanbesteding.
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der Optionen- onderhoud voor de periode van jaar 6 t/m jaar 10 voor locatie Vidar; - onderhoud voor de periode van jaar 6 t/m jaar 10 voor locatie Stadhuis Geleen; - onderhoud voor de periode van jaar 6 t/m jaar 10 voor locatie Hanenhof.