See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów stolarskich dla przemysłu dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 205-1
Beschreibung: Dostawa wyrobów stolarskich dla przemysłu dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 205-1
Vorherige Bekanntmachung: 735230-2025
Interne Kennung: 70250147
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44531600 Muttern
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa wyrobów stolarskich dla przemysłu dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 205-1 w zakresie zadania nr 5,9
Beschreibung: Dostawa wyrobów stolarskich dla przemysłu dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 205-1 w zakresie zadania nr 5,9
Interne Kennung: w zakresie zadania nr 5,9
Haupteinstufung (cpv): 03419000 Nutzholz
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa wyrobów stolarskich dla przemysłu dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 205-1 w zakresie zadania nr 4,10
Beschreibung: Dostawa wyrobów stolarskich dla przemysłu dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 205-1w zakresie zadania nr 4,10
Interne Kennung: w zakresie zadania nr 4,10
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa wyrobów stolarskich dla przemysłu dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 205-1 w zakresie zadania nr 1,2,3,6,7,8
Beschreibung: Dostawa wyrobów stolarskich dla przemysłu dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 205-1 w zakresie zadania nr 1,2,3,6,7,8
Interne Kennung: w zakresie zadania nr 1,2,3,6,7,8