See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Bratianie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Bratianie Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1a do SWZ a także w projektowanych postanowieniach umowy(załącznik nr 9).
Vorherige Bekanntmachung: 800699-2025
Interne Kennung: RD.271.1.22.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Bratianie
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1a do SWZ a także w projektowanych postanowieniach umowy(załącznik nr 9).