280841-2026 - Wettbewerb
Polen – Diverse Nahrungsmittel – Dostawa artykułów spożywczych na potrzeby Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie Krajowego Zarządu Gospodarki Wodnej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa artykułów spożywczych na potrzeby Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie Krajowego Zarządu Gospodarki Wodnej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych na potrzeby Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie Krajowego Zarządu Gospodarki Wodnej wraz z rozładunkiem i wniesieniem do budynku Zamawiającego oraz umieszczeniem we wskazanym pomieszczeniu. Dostawa przedmiotu zamówienia zrealizowana będzie do siedziby Zamawiającego pod adres: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie Krajowy Zarząd Gospodarki Wodnej - ul. Tytusa Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa zestawienie asortymentowo-ilościowe w pkt.17 Opisu Przedmiotu Zamówienia, stanowiącego Załącznik Nr 1 do SWZ. Podane w zestawieniu asortymentowo-ilościowym ilości artykułów spożywczych są jedynie wielkościami szacunkowymi. Ostateczna ilość poszczególnych artykułów będzie wynikała z faktycznych potrzeb Zamawiającego w okresie obowiązywania Umowy. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia określone zostały we Wzorze umowy, stanowiącym Załącznik Nr 9 do SWZ.
Interne KennungKAP.270.2.1.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
LosLOT-0001