2. Verfahren
Verfahren
Titel: Demontaż starych, dostawa, montaż i uruchomienie dwóch nowych zbiorników rezerwowych na wodę bytową na terenie Szpitala Wolskiego sp. z o.o. przy ul. Marcina Kasprzaka 17 w Warszawie
Beschreibung: Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Istotnych postanowieniach umowy, Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) oraz Dokumentacji obecnie zamontowanego zbiornika, będących załącznikami do SWZ.
Interne Kennung: DZP/30/2026/BK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44611500 Wassertanks
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1