2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie dla zakładów Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. otworów metanowych i otworów zabezpieczających w profilaktyce zwalczania zagrożenia wyrzutami gazów i skał oraz zagrożenia pożarowego
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna, stanowiąca załącznik nr 1a, 1b do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 701532-2024
Interne Kennung: 21/P/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: 2024/S 224-701532
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 76300000 Bohrungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 - Wykonanie dla JSW S.A. KWK „Knurów-Szczygłowice” Ruch Knurów otworów metanowych i otworów zabezpieczających w profilaktyce zwalczania zagrożenia wyrzutami gazów i skał oraz zagrożenia pożarowego
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna, stanowiąca załącznik nr 1a do SWZ.
Interne Kennung: 21/P/25 - zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - Wykonanie dla JSW S.A. KWK „Knurów-Szczygłowice” Ruch Szczygłowice otworów metanowych i otworów zabezpieczających w profilaktyce zwalczania zagrożenia wyrzutami gazów i skał oraz zagrożenia pożarowego
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna, stanowiąca załącznik nr 1b do SWZ.
Interne Kennung: 21/P/25 - zadanie 2