2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sdružení měst a obcí Východní Moravy_Předcházení vzniku odpadů v obcích na Moravě v roce 2024_Zlínský kraj – kompostéry a štěpkovače
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je pořízení 20 ks domácích kompostérů min. objemu 500 litrů, 230 ks domácích kompostérů min. objemu 1000 litrů, 100 ks domácích kompostérů min. objemu 1100 litrů, 30 ks domácích kompostérů min. objemu 2000 litrů, 1 ks komunitního kompostéru o min. objemu 1 700 litrů a 2 ks štěpkovačů pro zajištění předcházení vzniku odpadu v zapojených obcích (bližší specifikace viz příloha č. 3 Technická specifikace). Realizace zakázky proběhne dle podmínek zadávací dokumentace a dle technické specifikace, která tvoří její nedílnou přílohu.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39234000 Kompostbehälter
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1