2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa przeglądów konserwacyjnych i utrzymania całodobowego pogotowia awaryjnego budynków, budowli, instalacji, systemów i urządzeń zainstalowanych na terenie multimodalnego dworca Łódź Fabryczna (zarówno w części należącej do PLK SA wraz z tunelem oraz w części należącej do Miasta Łódź)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są kompleksowe usługi przeglądów konserwacyjnych i utrzymania całodobowego pogotowia awaryjnego budynków, budowli, instalacji, systemów i urządzeń zainstalowanych na terenie multimodalnego dworca Łódź Fabryczna (zarówno w części należącej do PLK SA wraz z tunelem oraz w części należącej do Miasta Łódź). Postępowanie prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego, zgodnie z art. 132 Ustawy, w którym w odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu oferty mogli składać wszyscy zainteresowani Wykonawcy, zgodnie z przepisami Ustawy, przepisami wykonawczymi wydanymi na jej podstawie oraz zapisami SWZ. Zamawiający nie dopuszczał możliwości składania ofert częściowych. Oferta musiała obejmować całość Zamówienia. Nie ma możliwości podziału zamówienia na części, ze względu na powiązania różnych systemów z urządzeniami pożarowymi oraz zmiany organizacji pracy tych urządzeń przy zdarzeniach pożarowych. Wykonywanie umowy dla pojedynczych zakresów spowodowałoby brak poprawnego połączenia, współpracy między różnymi systemami i poprawnego działania jako całości, czego wymagają przepisy dla urządzeń pożarowych.
Interne Kennung: 0112/IZ02GM/18004/00208/25/P, PZ.293.1944.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50760000 Reparatur und Wartung von öffentlichen Toiletten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35100000 Not- und Sicherheitsausrüstungen, 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen, 35121700 Alarmsysteme, 42961000 Steuerungs- und Kontrollsystem, 48813000 Passagierinformationssystem, 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste, 50324100 Systemwartung, 50330000 Wartung von Fernmeldeeinrichtungen, 50333000 Wartung von Funkverbindungseinrichtungen, 50610000 Reparatur und Wartung von Sicherheitsausrüstung, 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden, 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste, 63712320 Betrieb von Tunneln, 71356100 Technische Überwachung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72514300 Anlagenverwaltung für die Computersystemwartung, 75251110 Brandverhütung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są kompleksowe usługi przeglądów konserwacyjnych i utrzymania całodobowego pogotowia awaryjnego budynków, budowli, instalacji, systemów i urządzeń zainstalowanych na terenie multimodalnego dworca Łódź Fabryczna (zarówno w części należącej do PLK SA wraz z tunelem oraz w części należącej do Miasta Łódź).