2. Verfahren
Verfahren
Titel: Externe Dienst voor Preventie en Bescherming op het Werk (EDPBW)
Beschreibung: Overeenkomstig de wet van 4 augustus 1996 betreffende het welzijn van de werknemers bij de uitvoering van hun werk en de latere wijzigingen en uitvoeringsbesluiten moet de opdrachtgever beroep doen op een externe dienst voor preventie en bescherming op het werk. Deze opdracht betreft het aanstellen van een Externe Dienst voor Preventie en Bescherming op het werk vanaf 1/01/2026. AZ Delta gaat op zoek naar een partner die, naast de reguliere bedrijfsgeneeskunde, proactief meewerkt aan een welzijnsbeleid. Er wordt gestreefd naar een multidisciplinaire aanpak die datadriven zal zijn. De partner helpt mee evoluties in kaart te brengen, stemt deze af binnen de zorgsector in Vlaanderen en adviseert de opdrachtgever waar nodig. Op gebied van preventie heeft de opdrachtnemer de nodige expertise binnen de zorg rond risicobeheersing. De opdrachtnemer zal de nodige ondersteuning bieden naar de interne dienst voor preventie en bescherming op het werk. Deze overheidsopdracht is voorbehouden aan de inschrijvers die een erkenning als Externe Dienst voor Preventie en Bescherming op het Werk bezitten en die over genoeg preventieadviseur-artsen, verpleegkundigen en preventieadviseurs die gespecialiseerd zijn in alle verschillende disciplines van het welzijnsbeleid (7 welzijnsdomeinen)
Interne Kennung: PPP09K-3136/5187/AZD_24_550
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: AZD_24_550_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge