280935-2025 - Wettbewerb
Belgien – Dienstleistungen im Bereich Film und Videofilm – Raamovereenkomst creatie filmpjes en video’s BBEPP
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst creatie filmpjes en video’s BBEPP
Beschreibung: Meerjarige ( 4 jaar) raamovereenkomst met één ondernemer voor de creatie van filmpjes en video’s voor de Bio Base Europe Pilot Plant. Deze opdracht bestaat hoofdzakelijk uit: - Het uitdenken van creatieve visuele campagnes - Kwalitatieve opname van film- en geluidsmateriaal (min. 5K kwaliteit) alsook professionele drone opnames - Het monteren van bedrijfs- en projectvideo’s - Aanpassen van bestaand videomateriaal, zoals toevoeging ondertiteling, hermontage van bestaande beelden, aanduiden en toevoegen van voice-over, toevoegen van passende achtergrondmuziek, colour grading,...
Interne Kennung: BBEPP-2025-KM-0310-913
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92100000 Dienstleistungen im Bereich Film und Videofilm
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: BBEPP-2025-KM-0310-913 - 1
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 92111000 Film- und Videofilmherstellung