See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na výkon stavebního dozoru a koordinátora BOZP pro malé stavby – 2020
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky na uzavření rámcové dohody, která bude v rámci zadávacího řízení uzavřena na dobu trvání 48 měsíců se šesti účastníky, je poskytování služeb dle této zadávací dokumentace a jejích příloh. V případě naplnění podmínek dle § 133 odst. 2 ZZVZ je zadavatel oprávněn uzavřít rámcovou dohodu i s menším počtem účastníků. Na základě Rámcové dohody bude zadavatel zadávat účastníkům Rámcové dohody jednotlivé dílčí zakázky na služby dle aktuálních potřeb zadavatele, a to na celém území České republiky. Na základě rámcové dohody bude zadavatel jejím účastníkům zadávat jednotlivé dílčí zakázky na služby spočívající v provádění stavebního dozoru na stavbách pozemních komunikací včetně výkonu koordinátora BOZP včetně související technické pomoci, a to dle aktuálních potřeb zadavatele, přičemž se s ohledem na podmínky rámcové dohody předpokládá zpravidla realizace dílčích zakázek s předpokládanou hodnotou vyšší než 1 mil. Kč, a to zejména pro stavby realizované dle smluvních podmínek FIDIC GREEN BOOK.
Interne Kennung: 01PU-004930
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: TDS záručních oprav 2022-25
Beschreibung: Předmětem zakázky je zajištění výkonu stavebního dozoru při kontrole reklamovaných vad, návrhů oprav stanovených zhotovitelem, vč. vyjádření a návrhu ne/schválení návrhu oprav Objednateli nebo Pověřené osobě Objednatele, kontrola prováděných oprav včetně vyhodnocení (kvantitativního i kvalitativního) a návrhu Objednateli na ne/schválení opravy, koordinace veškerých souvisejících činností, konzultace jednotlivých oprav s Objednatelem, kompletní administrace související s opravami v záruční době se vyskytnuvších vad.
Interne Kennung: 08PU-003039
Haupteinstufung (cpv): 71315400 Gebäudeinspektion