See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na terenie Miasta Garwolina w podziale na 3 części.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na terenie Miasta Garwolina w podziale na 3 części, zgodnie z §91, pkt. 1: część nr 1 - Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych niesegregowanych i segregowanych powstających na terenie Miasta Garwolina w Sektorze I część nr 2 - Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych niesegregowanych i segregowanych powstających na terenie Miasta Garwolina w Sektorze II część nr 3 - Organizacja i prowadzenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych powstających na terenie Miasta Garwolina wraz z ich zagospodarowaniem Przedmiot zamówienia został podzielony na trzy części. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę części. Jednemu Wykonawcy Zamawiający może udzielić zamówienia na każdą część – w przypadku wyboru jego oferty.
Vorherige Bekanntmachung: 644899-2025
Interne Kennung: WF.271.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych niesegregowanych i segregowanych powstających na terenie Miasta Garwolina w Sektorze I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1) Odbiór i zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01 zgromadzonych w pojemnikach usytuowanych przy nieruchomościach w zabudowie wielolokalowej zamieszkałych oraz nieruchomościach, które w części stanowią nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, a w części nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy 2) Odbiór i zagospodarowanie segregowanych (gromadzonych w sposób selektywny w workach, pojemnikach) podanych poniżej rodzajów odpadów: a) papier i tektura (kod 20 01 01), opakowania z papieru i tektury (kod 15 01 01), b) tworzywa sztuczne (kod 20 01 39), opakowania z tworzyw sztucznych (kod 15 01 02), c) opakowania wielomateriałowe (kod 15 01 05), d) opakowania z metali (kod 15 01 04), metal (kod 20 01 40), e) szkło (kod 20 01 02), opakowania ze szkła (kod 15 01 07), f) żużle, popioły paleniskowe i pyły z kotłów (kod 10 01 01), g) bioodpadów stanowiących odpady komunalne (kod 20 02 01) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wraz z załącznikami.
Interne Kennung: Część I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90513100 Hausmüllbeseitigung
Los: LOT-0002
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych niesegregowanych i segregowanych powstających na terenie Miasta Garwolina w Sektorze II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1) odbiór i zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01 zgromadzonych w pojemnikach usytuowanych przy nieruchomościach zamieszkałych oraz nieruchomościach, które w części stanowią nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, a w części nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, 2) odbiór i zagospodarowanie segregowanych (gromadzonych w sposób selektywny w workach, pojemnikach) podanych poniżej rodzajów odpadów: a) papier i tektura (kod 20 01 01), opakowania z papieru i tektury (kod 15 01 01), b) tworzywa sztuczne (kody 20 01 39), opakowania z tworzyw sztucznych (kod 15 01 02), c) opakowania wielomateriałowe (kod 15 01 05), d) opakowania z metali (kod 15 01 04), metal (kod 20 01 40), e) szkło (kod 20 01 02), opakowania ze szkła (kod 15 01 07), f) żużle, popioły paleniskowe i pyły z kotłów (kod 10 01 01) g) bioodpadów stanowiących odpady komunalne (kod 20 02 01). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wraz z załącznikami.
Interne Kennung: Część II
Los: LOT-0003
Titel: Organizacja i prowadzenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych powstających na terenie Miasta Garwolina wraz z ich zagospodarowaniem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest organizacja i prowadzenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych powstających na terenie Miasta Garwolina wraz z ich zagospodarowaniem zwanego dalej „PSZOK” z nieruchomości w zabudowie jednorodzinnej i wielolokalowej na których zamieszkują mieszkańcy oraz nieruchomości, które w części stanowią nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, a w części nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy. Lokalizacja PSZOK-u na terenie miasta lub w okolicy położonej w odległości nie większej niż 5 km od granic administracyjnych miasta, na nieruchomości stanowiącej własność Wykonawcy lub co do której Wykonawca posiada tytuł prawny na dzień złożenia oferty i co najmniej na okres świadczenia usługi (np. użytkowanie wieczyste, umowa dzierżawy, najmu, użyczenia). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wraz z załącznikami.
Interne Kennung: Część III