2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van Strooizout
Beschreibung: Europese openbare aanbestedingsprocedure ‘’Levering van Strooizout’’ ten behoeve van de gemeente Venlo, gemeente Venray, gemeente Horst aan de Maas en Blink GR (verder ook genoemd aanbestedende dienst of Opdrachtgever), waarbij Gemeente Venlo als penvoerder zal optreden. De omvang van de opdracht is cijfermatig weergegeven in de tabel in hoofdstuk 2 van de leidraad.
Interne Kennung: 497383
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34927100 Auftausalz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 14410000 Steinsalz
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: zie inschrijvingsleidraad