See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie działań z zakresu ochrony czynnej w odniesieniu do siedlisk przyrodniczych, gatunków roślin i zwierząt, stanowiących przedmioty ochrony w obszarach Natura 2000
Beschreibung: Postępowanie finansowane w ramach programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027 Priorytet FENIX Wsparcie sektorów energetyka i środowisko z Funduszu Spójności, Działanie FENX.01.05. Ochrona przyrody i rozwój zielonej infrastruktury, Typ FENX.01.05.1 Ochrona in-situ lub ex-situ zagrożonych gatunków i siedlisk przyrodniczych. Umowa o dofinansowanie nr FENX.01.05-IW.01-0099/24 Wykonanie działań z zakresu ochrony czynnej w odniesieniu do siedlisk przyrodniczych, gatunków roślin i zwierząt, stanowiących przedmioty ochrony w obszarach Natura 2000
Vorherige Bekanntmachung: 681793-2025
Interne Kennung: PO-II.2600.20.25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71313000 Umwelttechnische Beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege, 90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Wykonanie działań z zakresu ochrony czynnej w odniesieniu do siedlisk przyrodniczych, gatunków roślin i zwierząt, stanowiących przedmioty ochrony w obszarach Natura 2000. Postępowanie finansowane w ramach programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027 Priorytet FENIX Wsparcie sektorów energetyka i środowisko z Funduszu Spójności, Działanie FENX.01.05. Ochrona przyrody i rozwój zielonej infrastruktury, Typ FENX.01.05.1 Ochrona in-situ lub ex-situ zagrożonych gatunków i siedlisk przyrodniczych. Umowa o dofinansowanie nr FENX.01.05-IW.01-0099/24