2. Verfahren
Verfahren
Titel: Klantcontactdiensten
Beschreibung: De RDW wil met deze Openbare Europese Aanbesteding één Inschrijver contracteren die aantoonbare expertise en toegevoegde waarde kan leveren voor de RDW in het verrichten van Klantcontactdiensten voor het KlantContactCentrum (hierna aangeduid als KCC) in Veendam.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79510000 Telefonauftragsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64000000 Post- und Fernmeldedienste, 64214200 Telefonzentraldienste, 79342320 Kundenbetreuung
5. Los
Los: LOT-0000