281065-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Straßenkehrmaschinen – Levering van een veegmachine
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLevering van een veegmachine
BeschreibungDe huidige veegmachine is aan vervanging toe. Met de veegmachine is de gemeente in staat om volgende werkzaamheden uit te voeren: vegen van straten en pleinen. Daarbij wil de gemeente de huidige veegmachine graag inruilen. Dit is een Johnston CN 401, kenteken TLD-73-L, bouwjaar 2019, huidige urenstand 7900. Zie aanbestedingsdocument.
Interne Kennung902030
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34921100 Straßenkehrmaschinen
5. Los
LosLOT-0000
TitelPerceel 1
BeschreibungHet betreft één opdracht.
Interne Kennung1