281077-2026 - Ergebnis
Tschechien – Mineralöl und Destillate – Dynamický nákupní systém na dodávku motorové nafty
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém na dodávku motorové nafty
BeschreibungÚčelem tohoto zadávacího řízení je zavedení DNS pro zajištění dodávek nafty. Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS budou dodávky motorových paliv, specifikovaných v příloze "C" Zadávací dokumentace. Podrobně je předmět plnění jednotlivých zakázek vymezen technickými, obchodními a jinými smluvními podmínkami, které jsou součástí ZD.
Vorherige Bekanntmachung318265-2023
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09130000 Mineralöl und Destillate
5. Los
LosLOT-0001
TitelDynamická nákupní systém na dodávku motorové nafty
Interne Kennung1