2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakwaterowanie osób bez wyżywienia na potrzeby Akademii Wojsk Lądowych imienia generała Tadeusza Kościuszki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zakwaterowanie osób bez wyżywienia na potrzeby Akademii Wojsk Lądowych imienia generała Tadeusza Kościuszki z podziałem na 3 zadania: Zadanie 1: Zakwaterowanie w terminie od 03.08.2026 r. - do 31.10.2027 r., Zadanie 2: Zakwaterowanie w terminie od 22.09.2026 r. - 30.09.2028 r, Zadanie 3: Zakwaterowanie w terminie od 24.09.2026 r. - 03.10.2026 r.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Skrócenie terminu składania ofert jest wynikiem konieczności wcześniejszego uzyskania potwierdzenia dotyczącego planowanych limitów przyjęć podchorążych i słuchaczy do Akademii Wojsk Lądowych. Zamawiający nie ma możliwości dotrzymania terminów ustawowych dla przeprowadzenia procedury przetargowej na zakwaterowanie i zawarcia umów przed terminami wynikającymi z bieżących potrzeb tj 03.08.2026 i 22.09.2026 dlatego istnieje konieczność skrócenia terminów składania ofert z 30 na 15 dni. Pozwoli to na zapewnienie dostępności miejsc w terminach wynikających z konieczności przyjęcia podchorążych. Brak terminowej realizacji zamówienia doprowadzi do zakłócenia cyklu dydaktycznego oraz uniemożliwi realizację programów szkolenia zgodnie z przyjętym harmonogramem. Zamawiający ocenił, że charakter zamówienia oraz stopień jego skomplikowania pozwalają profesjonalnym wykonawcom na przygotowanie i złożenie rzetelnych ofert w terminie 15 dni. Skrócenie terminu nie narusza zasad uczciwej konkurencji ani równego traktowania wykonawców, a jest jedynie reakcją na obiektywną potrzebę zapewnienia ciągłości funkcjonowania jednostki.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55110000 Hotel-Übernachtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1: Zakwaterowanie w terminie od 03.08.2026 r. - do 31.10.2027 r.
Beschreibung: Zakwaterowanie w terminie od 03.08.2026 r. - do 31.10.2027 r. dla 210 osób.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak opcji
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2: Zakwaterowanie w terminie od 22.09.2026 r. - 30.09.2028 r
Beschreibung: Zakwaterowanie w terminie od 22.09.2026 r. - 30.09.2028 r dla 250 osób
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3: Zakwaterowanie w terminie od 24.09.2026 r. - 03.10.2026 r.
Beschreibung: Zakwaterowanie w terminie od 24.09.2026 r. - 03.10.2026 r. dla 120 osób