See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa aparatury medycznej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa aparatury medycznej w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych. Zamawiający dokonał podziału zamówienia na części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają zestawienia warunków i parametrów wymaganych. Ofertę można składać na wszystkie części. Zamawiający nie ogranicza liczby części, na które zamówienie może zostać udzielone jednemu wykonawcy. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Zamawiający dokonał podziału zamówienia w liczbie 22 części. Zamawiający nie ogranicza liczby części na które można składać oferty. Wykonawcy mogą składać oferty na wszystkie dowolnie wybrane przez siebie części zamówienia. Zamawiający zastrzega jednak składanie ofert przez Wykonawcę na całość asortymentu w danym pakiecie.
Vorherige Bekanntmachung: 140744-2026
Interne Kennung: 5/2025/KPO/ONKO
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Część 1: Lampy operacyjne
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa lamp operacyjnych w ilości 4 szt. w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zestawienie warunków i parametrów wymaganych 2. Warunki udziału w postępowaniu: 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu, które Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego (dotyczy Wykonawcy którego oferta została najwyżej oceniona): 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Informacja o przedmiotowych środkach dowodowych W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami określonymi w zestawieniu warunków i parametrów wymaganych, Wykonawca wraz z ofertą ma złożyć następujące dokumenty: - wypełnione zestawienie warunków i parametrów wymaganych poprzez wskazanie pełnej nazwy aparatu, nazwy producenta, kraj pochodzenia, dystrybutora i rok produkcji oraz wypełnienia kolumny „Parametr oferowany” dla części, której dotyczy, - oświadczenie o dopuszczeniu do obrotu i używania dotyczy wyrobów medycznych zgodnie z ustawą z dnia 07 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2024 poz. 1620) – zawarte w Formularzu Oferta, - dokumenty typu: karty katalogowe, foldery, karty charakterystyk, specyfikacje techniczne, oświadczenie producenta, raporty, instrukcje itp. zawierające opis przedmiotu zamówienia wraz z numerami katalogowymi o ile takie występują, potwierdzające spełnienie wymagań określonych w zestawienie warunków i parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. UWAGA!!! Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych gdy służą potwierdzeniu zgodności z wymaganiami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert.
Interne Kennung: Część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31524110 OP-Leuchten
Los: LOT-0003
Titel: Część 2: Łóżka szpitalne i łóżka do intensywnej terapii
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa łóżek do intensywnej terapii w ilości 12 szt., łóżek do intensywnej terapii z wagą w ilości 2 szt. i łóżek szpitalnych w ilości 50 szt. w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zestawienie warunków i parametrów wymaganych 2. Warunki udziału w postępowaniu: 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu, które Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego (dotyczy Wykonawcy którego oferta została najwyżej oceniona): 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Informacja o przedmiotowych środkach dowodowych W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami określonymi w zestawieniu warunków i parametrów wymaganych, Wykonawca wraz z ofertą ma złożyć następujące dokumenty: - wypełnione zestawienie warunków i parametrów wymaganych poprzez wskazanie pełnej nazwy aparatu, nazwy producenta, kraj pochodzenia, dystrybutora i rok produkcji oraz wypełnienia kolumny „Parametr oferowany” dla części, której dotyczy, - oświadczenie o dopuszczeniu do obrotu i używania dotyczy wyrobów medycznych zgodnie z ustawą z dnia 07 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2024 poz. 1620) – zawarte w Formularzu Oferta, - dokumenty typu: karty katalogowe, foldery, karty charakterystyk, specyfikacje techniczne, oświadczenie producenta, raporty, instrukcje itp. zawierające opis przedmiotu zamówienia wraz z numerami katalogowymi o ile takie występują, potwierdzające spełnienie wymagań określonych w zestawienie warunków i parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. UWAGA!!! Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych gdy służą potwierdzeniu zgodności z wymaganiami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert.
Interne Kennung: Część nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192120 Krankenhausbetten, 33192100 Medizinische Betten
Los: LOT-0004
Titel: Część 3: Stoły operacyjne
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa stołów operacyjnych w ilości 3 szt. i stołu operacyjnego do dużych obciążeń w ilości 1 szt. w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zestawienie warunków i parametrów wymaganych 2. Warunki udziału w postępowaniu: 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu, które Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego (dotyczy Wykonawcy którego oferta została najwyżej oceniona): 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Informacja o przedmiotowych środkach dowodowych W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami określonymi w zestawieniu warunków i parametrów wymaganych, Wykonawca wraz z ofertą ma złożyć następujące dokumenty: - wypełnione zestawienie warunków i parametrów wymaganych poprzez wskazanie pełnej nazwy aparatu, nazwy producenta, kraj pochodzenia, dystrybutora i rok produkcji oraz wypełnienia kolumny „Parametr oferowany” dla części, której dotyczy, - oświadczenie o dopuszczeniu do obrotu i używania dotyczy wyrobów medycznych zgodnie z ustawą z dnia 07 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2024 poz. 1620) – zawarte w Formularzu Oferta, - dokumenty typu: karty katalogowe, foldery, karty charakterystyk, specyfikacje techniczne, oświadczenie producenta, raporty, instrukcje itp. zawierające opis przedmiotu zamówienia wraz z numerami katalogowymi o ile takie występują, potwierdzające spełnienie wymagań określonych w zestawienie warunków i parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. UWAGA!!! Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych gdy służą potwierdzeniu zgodności z wymaganiami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert.
Interne Kennung: Część nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192230 Operationstische
Los: LOT-0005
Titel: Część 4: Stoły zabiegowe
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa stołów zabiegowych w ilości 2 szt. w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zestawienie warunków i parametrów wymaganych 2. Warunki udziału w postępowaniu: 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu, które Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego (dotyczy Wykonawcy którego oferta została najwyżej oceniona): 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Informacja o przedmiotowych środkach dowodowych W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami określonymi w zestawieniu warunków i parametrów wymaganych, Wykonawca wraz z ofertą ma złożyć następujące dokumenty: - wypełnione zestawienie warunków i parametrów wymaganych poprzez wskazanie pełnej nazwy aparatu, nazwy producenta, kraj pochodzenia, dystrybutora i rok produkcji oraz wypełnienia kolumny „Parametr oferowany” dla części, której dotyczy, - oświadczenie o dopuszczeniu do obrotu i używania dotyczy wyrobów medycznych zgodnie z ustawą z dnia 07 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2024 poz. 1620) – zawarte w Formularzu Oferta, - dokumenty typu: karty katalogowe, foldery, karty charakterystyk, specyfikacje techniczne, oświadczenie producenta, raporty, instrukcje itp. zawierające opis przedmiotu zamówienia wraz z numerami katalogowymi o ile takie występują, potwierdzające spełnienie wymagań określonych w zestawienie warunków i parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. UWAGA!!! Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych gdy służą potwierdzeniu zgodności z wymaganiami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert.
Interne Kennung: Część nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192200 Medizinische Tische
Los: LOT-0006
Titel: Część 5: Systemy chłodzenia skóry głowy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa systemów chłodzenia skóry głowy w ilości 2 szt. w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zestawienie warunków i parametrów wymaganych 2. Warunki udziału w postępowaniu: 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu, które Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego (dotyczy Wykonawcy którego oferta została najwyżej oceniona): 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Informacja o przedmiotowych środkach dowodowych W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami określonymi w zestawieniu warunków i parametrów wymaganych, Wykonawca wraz z ofertą ma złożyć następujące dokumenty: - wypełnione zestawienie warunków i parametrów wymaganych poprzez wskazanie pełnej nazwy aparatu, nazwy producenta, kraj pochodzenia, dystrybutora i rok produkcji oraz wypełnienia kolumny „Parametr oferowany” dla części, której dotyczy, - oświadczenie o dopuszczeniu do obrotu i używania dotyczy wyrobów medycznych zgodnie z ustawą z dnia 07 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2024 poz. 1620) – zawarte w Formularzu Oferta, - dokumenty typu: karty katalogowe, foldery, karty charakterystyk, specyfikacje techniczne, oświadczenie producenta, raporty, instrukcje itp. zawierające opis przedmiotu zamówienia wraz z numerami katalogowymi o ile takie występują, potwierdzające spełnienie wymagań określonych w zestawienie warunków i parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. UWAGA!!! Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych gdy służą potwierdzeniu zgodności z wymaganiami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert.
Interne Kennung: Część nr 5
Haupteinstufung (cpv): 34152000 Übungssimulatoren
Los: LOT-0008
Titel: Część 6: Trenażer laparoskopowy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa trenażera laparoskopowego w ilości 1 szt. w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zestawienie warunków i parametrów wymaganych 2. Warunki udziału w postępowaniu: 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu, które Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego (dotyczy Wykonawcy którego oferta została najwyżej oceniona): 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Informacja o przedmiotowych środkach dowodowych W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami określonymi w zestawieniu warunków i parametrów wymaganych, Wykonawca wraz z ofertą ma złożyć następujące dokumenty: - wypełnione zestawienie warunków i parametrów wymaganych poprzez wskazanie pełnej nazwy aparatu, nazwy producenta, kraj pochodzenia, dystrybutora i rok produkcji oraz wypełnienia kolumny „Parametr oferowany” dla części, której dotyczy, - oświadczenie o dopuszczeniu do obrotu i używania dotyczy wyrobów medycznych zgodnie z ustawą z dnia 07 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2024 poz. 1620) – zawarte w Formularzu Oferta, - dokumenty typu: karty katalogowe, foldery, karty charakterystyk, specyfikacje techniczne, oświadczenie producenta, raporty, instrukcje itp. zawierające opis przedmiotu zamówienia wraz z numerami katalogowymi o ile takie występują, potwierdzające spełnienie wymagań określonych w zestawienie warunków i parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. UWAGA!!! Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych gdy służą potwierdzeniu zgodności z wymaganiami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert.
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0009
Titel: Część 7: Tor wizyjny laparoskopowy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa toru wizyjnego laparoskopowego w ilości 1 szt. w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zestawienie warunków i parametrów wymaganych 2. Warunki udziału w postępowaniu: 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu, które Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego (dotyczy Wykonawcy którego oferta została najwyżej oceniona): 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Informacja o przedmiotowych środkach dowodowych W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami określonymi w zestawieniu warunków i parametrów wymaganych, Wykonawca wraz z ofertą ma złożyć następujące dokumenty: - wypełnione zestawienie warunków i parametrów wymaganych poprzez wskazanie pełnej nazwy aparatu, nazwy producenta, kraj pochodzenia, dystrybutora i rok produkcji oraz wypełnienia kolumny „Parametr oferowany” dla części, której dotyczy, - oświadczenie o dopuszczeniu do obrotu i używania dotyczy wyrobów medycznych zgodnie z ustawą z dnia 07 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2024 poz. 1620) – zawarte w Formularzu Oferta, - dokumenty typu: karty katalogowe, foldery, karty charakterystyk, specyfikacje techniczne, oświadczenie producenta, raporty, instrukcje itp. zawierające opis przedmiotu zamówienia wraz z numerami katalogowymi o ile takie występują, potwierdzające spełnienie wymagań określonych w zestawienie warunków i parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. UWAGA!!! Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych gdy służą potwierdzeniu zgodności z wymaganiami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert.
Interne Kennung: Część nr 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
Los: LOT-0010
Titel: Część 8: Tor wizyjny (1)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa toru wizyjnego (1) w ilości 1 szt. w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zestawienie warunków i parametrów wymaganych 2. Warunki udziału w postępowaniu: 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu, które Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego (dotyczy Wykonawcy którego oferta została najwyżej oceniona): 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Informacja o przedmiotowych środkach dowodowych W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami określonymi w zestawieniu warunków i parametrów wymaganych, Wykonawca wraz z ofertą ma złożyć następujące dokumenty: - wypełnione zestawienie warunków i parametrów wymaganych poprzez wskazanie pełnej nazwy aparatu, nazwy producenta, kraj pochodzenia, dystrybutora i rok produkcji oraz wypełnienia kolumny „Parametr oferowany” dla części, której dotyczy, - oświadczenie o dopuszczeniu do obrotu i używania dotyczy wyrobów medycznych zgodnie z ustawą z dnia 07 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2024 poz. 1620) – zawarte w Formularzu Oferta, - dokumenty typu: karty katalogowe, foldery, karty charakterystyk, specyfikacje techniczne, oświadczenie producenta, raporty, instrukcje itp. zawierające opis przedmiotu zamówienia wraz z numerami katalogowymi o ile takie występują, potwierdzające spełnienie wymagań określonych w zestawienie warunków i parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. UWAGA!!! Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych gdy służą potwierdzeniu zgodności z wymaganiami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert.
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0011
Titel: Część 9: Tor wizyjny (2)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa toru wizyjnego (2) w ilości 1 szt. w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zestawienie warunków i parametrów wymaganych 2. Warunki udziału w postępowaniu: 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu, które Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego (dotyczy Wykonawcy którego oferta została najwyżej oceniona): 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Informacja o przedmiotowych środkach dowodowych W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami określonymi w zestawieniu warunków i parametrów wymaganych, Wykonawca wraz z ofertą ma złożyć następujące dokumenty: - wypełnione zestawienie warunków i parametrów wymaganych poprzez wskazanie pełnej nazwy aparatu, nazwy producenta, kraj pochodzenia, dystrybutora i rok produkcji oraz wypełnienia kolumny „Parametr oferowany” dla części, której dotyczy, - oświadczenie o dopuszczeniu do obrotu i używania dotyczy wyrobów medycznych zgodnie z ustawą z dnia 07 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2024 poz. 1620) – zawarte w Formularzu Oferta, - dokumenty typu: karty katalogowe, foldery, karty charakterystyk, specyfikacje techniczne, oświadczenie producenta, raporty, instrukcje itp. zawierające opis przedmiotu zamówienia wraz z numerami katalogowymi o ile takie występują, potwierdzające spełnienie wymagań określonych w zestawienie warunków i parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. UWAGA!!! Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych gdy służą potwierdzeniu zgodności z wymaganiami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert.
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0012
Titel: Część 10: Resektoskop bipolarny FULL HD (1)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa resektoskopu bipolarnego FULL HD (1) w ilości 1 szt. w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zestawienie warunków i parametrów wymaganych 2. Warunki udziału w postępowaniu: 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu, które Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego (dotyczy Wykonawcy którego oferta została najwyżej oceniona): 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Informacja o przedmiotowych środkach dowodowych W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami określonymi w zestawieniu warunków i parametrów wymaganych, Wykonawca wraz z ofertą ma złożyć następujące dokumenty: - wypełnione zestawienie warunków i parametrów wymaganych poprzez wskazanie pełnej nazwy aparatu, nazwy producenta, kraj pochodzenia, dystrybutora i rok produkcji oraz wypełnienia kolumny „Parametr oferowany” dla części, której dotyczy, - oświadczenie o dopuszczeniu do obrotu i używania dotyczy wyrobów medycznych zgodnie z ustawą z dnia 07 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2024 poz. 1620) – zawarte w Formularzu Oferta, - dokumenty typu: karty katalogowe, foldery, karty charakterystyk, specyfikacje techniczne, oświadczenie producenta, raporty, instrukcje itp. zawierające opis przedmiotu zamówienia wraz z numerami katalogowymi o ile takie występują, potwierdzające spełnienie wymagań określonych w zestawienie warunków i parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. UWAGA!!! Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych gdy służą potwierdzeniu zgodności z wymaganiami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert.
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0013
Titel: Część 11: Resektoskop bipolarny FULL HD (2)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa resektoskopu bipolarnego FULL HD (2) w ilości 1 szt. w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zestawienie warunków i parametrów wymaganych 2. Warunki udziału w postępowaniu: 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu, które Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego (dotyczy Wykonawcy którego oferta została najwyżej oceniona): 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Informacja o przedmiotowych środkach dowodowych W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami określonymi w zestawieniu warunków i parametrów wymaganych, Wykonawca wraz z ofertą ma złożyć następujące dokumenty: - wypełnione zestawienie warunków i parametrów wymaganych poprzez wskazanie pełnej nazwy aparatu, nazwy producenta, kraj pochodzenia, dystrybutora i rok produkcji oraz wypełnienia kolumny „Parametr oferowany” dla części, której dotyczy, - oświadczenie o dopuszczeniu do obrotu i używania dotyczy wyrobów medycznych zgodnie z ustawą z dnia 07 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2024 poz. 1620) – zawarte w Formularzu Oferta, - dokumenty typu: karty katalogowe, foldery, karty charakterystyk, specyfikacje techniczne, oświadczenie producenta, raporty, instrukcje itp. zawierające opis przedmiotu zamówienia wraz z numerami katalogowymi o ile takie występują, potwierdzające spełnienie wymagań określonych w zestawienie warunków i parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. UWAGA!!! Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych gdy służą potwierdzeniu zgodności z wymaganiami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert.
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0014
Titel: Część 12: System do biopsji fuzyjnej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa systemu do biopsji fuzyjnej w ilości 1 szt. w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zestawienie warunków i parametrów wymaganych 2. Warunki udziału w postępowaniu: 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu, które Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego (dotyczy Wykonawcy którego oferta została najwyżej oceniona): 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Informacja o przedmiotowych środkach dowodowych W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami określonymi w zestawieniu warunków i parametrów wymaganych, Wykonawca wraz z ofertą ma złożyć następujące dokumenty: - wypełnione zestawienie warunków i parametrów wymaganych poprzez wskazanie pełnej nazwy aparatu, nazwy producenta, kraj pochodzenia, dystrybutora i rok produkcji oraz wypełnienia kolumny „Parametr oferowany” dla części, której dotyczy, - oświadczenie o dopuszczeniu do obrotu i używania dotyczy wyrobów medycznych zgodnie z ustawą z dnia 07 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2024 poz. 1620) – zawarte w Formularzu Oferta, - dokumenty typu: karty katalogowe, foldery, karty charakterystyk, specyfikacje techniczne, oświadczenie producenta, raporty, instrukcje itp. zawierające opis przedmiotu zamówienia wraz z numerami katalogowymi o ile takie występują, potwierdzające spełnienie wymagań określonych w zestawienie warunków i parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. UWAGA!!! Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych gdy służą potwierdzeniu zgodności z wymaganiami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert.
Interne Kennung: Część nr 12
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0015
Titel: Część 13: Tor wizyjny laparoskopowy wraz z resektoskopami monopolarnymi, cystoskopami, cystofiberoskopami, ureterorenoskopami i ureterorenoskopami (RIRS)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa toru wizyjnego laparoskopowego wraz z resektoskopami monopolarnymi, cystoskopami, cystofiberoskopami, ureterorenoskopami i ureterorenoskopami (RIRS) w ilości 1 szt. w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zestawienie warunków i parametrów wymaganych 2. Warunki udziału w postępowaniu: 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu, które Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego (dotyczy Wykonawcy którego oferta została najwyżej oceniona): 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Informacja o przedmiotowych środkach dowodowych W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami określonymi w zestawieniu warunków i parametrów wymaganych, Wykonawca wraz z ofertą ma złożyć następujące dokumenty: - wypełnione zestawienie warunków i parametrów wymaganych poprzez wskazanie pełnej nazwy aparatu, nazwy producenta, kraj pochodzenia, dystrybutora i rok produkcji oraz wypełnienia kolumny „Parametr oferowany” dla części, której dotyczy, - oświadczenie o dopuszczeniu do obrotu i używania dotyczy wyrobów medycznych zgodnie z ustawą z dnia 07 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2024 poz. 1620) – zawarte w Formularzu Oferta, - dokumenty typu: karty katalogowe, foldery, karty charakterystyk, specyfikacje techniczne, oświadczenie producenta, raporty, instrukcje itp. zawierające opis przedmiotu zamówienia wraz z numerami katalogowymi o ile takie występują, potwierdzające spełnienie wymagań określonych w zestawienie warunków i parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. UWAGA!!! Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych gdy służą potwierdzeniu zgodności z wymaganiami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert.
Interne Kennung: Część nr 13
Los: LOT-0017
Titel: Część 14: Gamma kamera
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa gamma kamery w ilości 1 szt. w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zestawienie warunków i parametrów wymaganych 2. Warunki udziału w postępowaniu: 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu, które Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego (dotyczy Wykonawcy którego oferta została najwyżej oceniona): 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Informacja o przedmiotowych środkach dowodowych W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami określonymi w zestawieniu warunków i parametrów wymaganych, Wykonawca wraz z ofertą ma złożyć następujące dokumenty: - wypełnione zestawienie warunków i parametrów wymaganych poprzez wskazanie pełnej nazwy aparatu, nazwy producenta, kraj pochodzenia, dystrybutora i rok produkcji oraz wypełnienia kolumny „Parametr oferowany” dla części, której dotyczy, - oświadczenie o dopuszczeniu do obrotu i używania dotyczy wyrobów medycznych zgodnie z ustawą z dnia 07 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2024 poz. 1620) – zawarte w Formularzu Oferta, - dokumenty typu: karty katalogowe, foldery, karty charakterystyk, specyfikacje techniczne, oświadczenie producenta, raporty, instrukcje itp. zawierające opis przedmiotu zamówienia wraz z numerami katalogowymi o ile takie występują, potwierdzające spełnienie wymagań określonych w zestawienie warunków i parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. UWAGA!!! Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych gdy służą potwierdzeniu zgodności z wymaganiami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert.
Interne Kennung: Część nr 14
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33111620 Gammakameras
Los: LOT-0018
Titel: Część 15: Ultrasonograf
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa aparatów ultrasonograficznych w ilości 3 szt. w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zestawienie warunków i parametrów wymaganych 2. Warunki udziału w postępowaniu: 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu, które Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego (dotyczy Wykonawcy którego oferta została najwyżej oceniona): 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Informacja o przedmiotowych środkach dowodowych W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami określonymi w zestawieniu warunków i parametrów wymaganych, Wykonawca wraz z ofertą ma złożyć następujące dokumenty: - wypełnione zestawienie warunków i parametrów wymaganych poprzez wskazanie pełnej nazwy aparatu, nazwy producenta, kraj pochodzenia, dystrybutora i rok produkcji oraz wypełnienia kolumny „Parametr oferowany” dla części, której dotyczy, - oświadczenie o dopuszczeniu do obrotu i używania dotyczy wyrobów medycznych zgodnie z ustawą z dnia 07 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2024 poz. 1620) – zawarte w Formularzu Oferta, - dokumenty typu: karty katalogowe, foldery, karty charakterystyk, specyfikacje techniczne, oświadczenie producenta, raporty, instrukcje itp. zawierające opis przedmiotu zamówienia wraz z numerami katalogowymi o ile takie występują, potwierdzające spełnienie wymagań określonych w zestawienie warunków i parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. UWAGA!!! Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych gdy służą potwierdzeniu zgodności z wymaganiami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert.
Interne Kennung: Część nr 15
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
Los: LOT-0019
Titel: Część 16: Stół roboczy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa stołów roboczych w ilości 2 szt. w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zestawienie warunków i parametrów wymaganych 2. Warunki udziału w postępowaniu: 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu, które Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego (dotyczy Wykonawcy którego oferta została najwyżej oceniona): 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Informacja o przedmiotowych środkach dowodowych W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami określonymi w zestawieniu warunków i parametrów wymaganych, Wykonawca wraz z ofertą ma złożyć następujące dokumenty: - wypełnione zestawienie warunków i parametrów wymaganych poprzez wskazanie pełnej nazwy aparatu, nazwy producenta, kraj pochodzenia, dystrybutora i rok produkcji oraz wypełnienia kolumny „Parametr oferowany” dla części, której dotyczy, - oświadczenie o dopuszczeniu do obrotu i używania dotyczy wyrobów medycznych zgodnie z ustawą z dnia 07 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2024 poz. 1620) – zawarte w Formularzu Oferta, - dokumenty typu: karty katalogowe, foldery, karty charakterystyk, specyfikacje techniczne, oświadczenie producenta, raporty, instrukcje itp. zawierające opis przedmiotu zamówienia wraz z numerami katalogowymi o ile takie występują, potwierdzające spełnienie wymagań określonych w zestawienie warunków i parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. UWAGA!!! Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych gdy służą potwierdzeniu zgodności z wymaganiami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert.
Interne Kennung: Część nr 16
Haupteinstufung (cpv): 39151200 Werkbänke
Los: LOT-0020
Titel: Część 17: Kosz na materiały niebezpieczne
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa koszów na materiały niebezpieczne w ilości 1 szt. w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zestawienie warunków i parametrów wymaganych 2. Warunki udziału w postępowaniu: 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu, które Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego (dotyczy Wykonawcy którego oferta została najwyżej oceniona): 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Informacja o przedmiotowych środkach dowodowych W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami określonymi w zestawieniu warunków i parametrów wymaganych, Wykonawca wraz z ofertą ma złożyć następujące dokumenty: - wypełnione zestawienie warunków i parametrów wymaganych poprzez wskazanie pełnej nazwy aparatu, nazwy producenta, kraj pochodzenia, dystrybutora i rok produkcji oraz wypełnienia kolumny „Parametr oferowany” dla części, której dotyczy, - oświadczenie o dopuszczeniu do obrotu i używania dotyczy wyrobów medycznych zgodnie z ustawą z dnia 07 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2024 poz. 1620) – zawarte w Formularzu Oferta, - dokumenty typu: karty katalogowe, foldery, karty charakterystyk, specyfikacje techniczne, oświadczenie producenta, raporty, instrukcje itp. zawierające opis przedmiotu zamówienia wraz z numerami katalogowymi o ile takie występują, potwierdzające spełnienie wymagań określonych w zestawienie warunków i parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. UWAGA!!! Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych gdy służą potwierdzeniu zgodności z wymaganiami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert.
Interne Kennung: Część nr 17
Haupteinstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
Los: LOT-0021
Titel: Część 18: Komora laminarna do cytostatyków
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa komory laminarnej do cytostatyków w ilości 1 szt. w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zestawienie warunków i parametrów wymaganych 2. Warunki udziału w postępowaniu: 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu, które Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego (dotyczy Wykonawcy którego oferta została najwyżej oceniona): 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Informacja o przedmiotowych środkach dowodowych W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami określonymi w zestawieniu warunków i parametrów wymaganych, Wykonawca wraz z ofertą ma złożyć następujące dokumenty: - wypełnione zestawienie warunków i parametrów wymaganych poprzez wskazanie pełnej nazwy aparatu, nazwy producenta, kraj pochodzenia, dystrybutora i rok produkcji oraz wypełnienia kolumny „Parametr oferowany” dla części, której dotyczy, - oświadczenie o dopuszczeniu do obrotu i używania dotyczy wyrobów medycznych zgodnie z ustawą z dnia 07 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2024 poz. 1620) – zawarte w Formularzu Oferta, - dokumenty typu: karty katalogowe, foldery, karty charakterystyk, specyfikacje techniczne, oświadczenie producenta, raporty, instrukcje itp. zawierające opis przedmiotu zamówienia wraz z numerami katalogowymi o ile takie występują, potwierdzające spełnienie wymagań określonych w zestawienie warunków i parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. UWAGA!!! Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych gdy służą potwierdzeniu zgodności z wymaganiami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert.
Interne Kennung: Część nr 18
Haupteinstufung (cpv): 38434540 Biomedizinische Geräte
Los: LOT-0022
Titel: Część 19: Wirówka laboratoryjna
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa wirówki laboratoryjnej w ilości 1 szt. w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zestawienie warunków i parametrów wymaganych 2. Warunki udziału w postępowaniu: 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu, które Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego (dotyczy Wykonawcy którego oferta została najwyżej oceniona): 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Informacja o przedmiotowych środkach dowodowych W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami określonymi w zestawieniu warunków i parametrów wymaganych, Wykonawca wraz z ofertą ma złożyć następujące dokumenty: - wypełnione zestawienie warunków i parametrów wymaganych poprzez wskazanie pełnej nazwy aparatu, nazwy producenta, kraj pochodzenia, dystrybutora i rok produkcji oraz wypełnienia kolumny „Parametr oferowany” dla części, której dotyczy, - oświadczenie o dopuszczeniu do obrotu i używania dotyczy wyrobów medycznych zgodnie z ustawą z dnia 07 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2024 poz. 1620) – zawarte w Formularzu Oferta, - dokumenty typu: karty katalogowe, foldery, karty charakterystyk, specyfikacje techniczne, oświadczenie producenta, raporty, instrukcje itp. zawierające opis przedmiotu zamówienia wraz z numerami katalogowymi o ile takie występują, potwierdzające spełnienie wymagań określonych w zestawienie warunków i parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. UWAGA!!! Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych gdy służą potwierdzeniu zgodności z wymaganiami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert.
Interne Kennung: Część nr 19
Haupteinstufung (cpv): 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör
Los: LOT-0023
Titel: Część 20: Pistolet do mycia
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa pistoletu do mycia w ilości 1 szt. w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zestawienie warunków i parametrów wymaganych 2. Warunki udziału w postępowaniu: 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu, które Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego (dotyczy Wykonawcy którego oferta została najwyżej oceniona): 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Informacja o przedmiotowych środkach dowodowych W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami określonymi w zestawieniu warunków i parametrów wymaganych, Wykonawca wraz z ofertą ma złożyć następujące dokumenty: - wypełnione zestawienie warunków i parametrów wymaganych poprzez wskazanie pełnej nazwy aparatu, nazwy producenta, kraj pochodzenia, dystrybutora i rok produkcji oraz wypełnienia kolumny „Parametr oferowany” dla części, której dotyczy, - oświadczenie o dopuszczeniu do obrotu i używania dotyczy wyrobów medycznych zgodnie z ustawą z dnia 07 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2024 poz. 1620) – zawarte w Formularzu Oferta, - dokumenty typu: karty katalogowe, foldery, karty charakterystyk, specyfikacje techniczne, oświadczenie producenta, raporty, instrukcje itp. zawierające opis przedmiotu zamówienia wraz z numerami katalogowymi o ile takie występują, potwierdzające spełnienie wymagań określonych w zestawienie warunków i parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. UWAGA!!! Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych gdy służą potwierdzeniu zgodności z wymaganiami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert.
Interne Kennung: Część nr 20
Haupteinstufung (cpv): 42924310 Spritzpistolen
Los: LOT-0024
Titel: Część 21: Fotele do chemioterapii
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa foteli do chemioterapii w ilości 9 szt. w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zestawienie warunków i parametrów wymaganych 2. Warunki udziału w postępowaniu: 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu, które Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego (dotyczy Wykonawcy którego oferta została najwyżej oceniona): 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Informacja o przedmiotowych środkach dowodowych W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami określonymi w zestawieniu warunków i parametrów wymaganych, Wykonawca wraz z ofertą ma złożyć następujące dokumenty: - wypełnione zestawienie warunków i parametrów wymaganych poprzez wskazanie pełnej nazwy aparatu, nazwy producenta, kraj pochodzenia, dystrybutora i rok produkcji oraz wypełnienia kolumny „Parametr oferowany” dla części, której dotyczy, - oświadczenie o dopuszczeniu do obrotu i używania dotyczy wyrobów medycznych zgodnie z ustawą z dnia 07 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2024 poz. 1620) – zawarte w Formularzu Oferta, - dokumenty typu: karty katalogowe, foldery, karty charakterystyk, specyfikacje techniczne, oświadczenie producenta, raporty, instrukcje itp. zawierające opis przedmiotu zamówienia wraz z numerami katalogowymi o ile takie występują, potwierdzające spełnienie wymagań określonych w zestawienie warunków i parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. UWAGA!!! Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych gdy służą potwierdzeniu zgodności z wymaganiami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert.
Interne Kennung: Część nr 21
Haupteinstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
Los: LOT-0025
Titel: Część 22: Aparat RTG z ramieniem C
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa aparatu RTG z ramieniem C w ilości 1 szt. w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zestawienie warunków i parametrów wymaganych 2. Warunki udziału w postępowaniu: 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu, które Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego (dotyczy Wykonawcy którego oferta została najwyżej oceniona): 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Informacja o przedmiotowych środkach dowodowych W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami określonymi w zestawieniu warunków i parametrów wymaganych, Wykonawca wraz z ofertą ma złożyć następujące dokumenty: - wypełnione zestawienie warunków i parametrów wymaganych poprzez wskazanie pełnej nazwy aparatu, nazwy producenta, kraj pochodzenia, dystrybutora i rok produkcji oraz wypełnienia kolumny „Parametr oferowany” dla części, której dotyczy, - oświadczenie o dopuszczeniu do obrotu i używania dotyczy wyrobów medycznych zgodnie z ustawą z dnia 07 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2024 poz. 1620) – zawarte w Formularzu Oferta, - dokumenty typu: karty katalogowe, foldery, karty charakterystyk, specyfikacje techniczne, oświadczenie producenta, raporty, instrukcje itp. zawierające opis przedmiotu zamówienia wraz z numerami katalogowymi o ile takie występują, potwierdzające spełnienie wymagań określonych w zestawienie warunków i parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. UWAGA!!! Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych gdy służą potwierdzeniu zgodności z wymaganiami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert.
Interne Kennung: Część nr 22
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33111000 Röntgengeräte