2. Verfahren
Verfahren
Titel: BDX-9008/31048386: Aankondiging van een wijziging A15 Maasvlakte - Vaanplein (MaVa)
Beschreibung: Tijdens een test is gebleken dat de afvoerpompen van de Botlektunnel automatisch opstarten na beëindiging calamiteit. Dit leidt potentieel tot een milieudelict van RWS, indien na een calamiteit vervuild water geloosd wordt op het oppervlaktewater. Bij een calamiteit gaat de ondersteunende buis niet automatisch op rood, waardoor de veiligheid voor de ondersteunende diensten niet automatisch geborgd is. Zie het reeds ingevulde veld m.b.t. de korte beschrijving.
Interne Kennung: 31048386.0471
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Publicatie van een wijziging behorende bij een Europese aanbesteding die heeft plaatsgevonden in het toenmalige publicatie systeem.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: A15 Maasvlakte-Vaanplein (MaVa)
Beschreibung: Tijdens een test is gebleken dat de afvoerpompen van de Botlektunnel automatisch opstarten na beëindiging calamiteit. Dit leidt potentieel tot een milieudelict van RWS, indien na een calamiteit vervuild water geloosd wordt op het oppervlaktewater. Bij een calamiteit gaat de ondersteunende buis niet automatisch op rood, waardoor de veiligheid voor de ondersteunende diensten niet automatisch geborgd is. Zie tekst bij de korte beschrijving.
Interne Kennung: 1