See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ochrona fizyczna ZMHT oraz ochrona fizyczna i techniczna budynków administrowanych przez ZBiLK w Gdyni
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług ochrony fizycznej w Zespole Miejskich Hal Targowych oraz ochrony fizycznej i technicznej w budynkach administrowanych przez Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych w Gdyni. 2. Zamawiający dzieli przedmiot zamówienia na 3 następujące części: 1) w zakresie części 1 a) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę usługi ochrony mienia wchodzącego w skład Zespołu Miejskich Hal Targowych w Gdyni przy ul. Wójta Radtkego 36, 38, 40 b) Celem ochrony jest zapobieżenie włamaniom do budynków, ich dewastacji i kradzieży, a także zapobieganie pożarom, zalaniu, zapewnienie porządku i bezpieczeństwa na terenie ZMHT. c) Usługą ochrony mienia objęte są wszystkie budynki będące w zarządzie Zamawiającego które wchodzą w skład Zespołu Miejskich Hal Targowych w Gdyni (tj. Hala Łukowa, Hala Płaska, Hala Rybna oraz zadaszony Plac Targowy) wraz z terenem przyległym, w tym parkingami. d) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zostały określone w dokumentach: - Wzór Umowy dla części 1 stanowiący Załącznik nr 6a do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia dla części 1 stanowiący Załącznik nr 7a do SWZ 2) w zakresie części 2: a) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie ochrony fizycznej i technicznej budynku zlokalizowanego przy ul. Legionów 130 w Gdyni, w tym znajdującego się w nim mienia i osób. b) Celem ochrony budynku jest zabezpieczenie znajdującego się w nim mienia i osób oraz zapobieżenie przed napadem, włamaniem, atakami wandalizmu, terroryzmu, pożarem, kradzieżą, zniszczeniem, uszkodzeniem, itp. c) Budynek przy ul. Legionów 130 w Gdyni o pow. 2 691 m2 jest aktualnie użytkowany jako biurowiec i składa się z dwóch kondygnacji nadziemnych, i jednej podziemnej, posiada dwie klatki schodowe. Główne wejście do budynku znajduje się od strony ul. Legionów 130, przy którym znajduje się również pomieszczenie dla ochrony (portiernia). d) W ramach przedmiotu umowy Wykonawca zobowiązany jest do świadczenia usługi w sposób ciągły, całodobowo przez 7 dni w tygodniu w systemie 12-to godzinnym. e) Wszelkie koszty związane z wykonywaniem przedmiotu umowy ponosi Wykonawca. Zamawiający pokrywa jedynie koszt energii elektrycznej. f) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zostały określone w dokumentach: - Wzór Umowy dla części 2 stanowiący Załącznik nr 6b do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia dla części 2 stanowiący Załącznik nr 7b do SWZ 3) w zakresie części 3: a) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie ochrony fizycznej i technicznej budynku zlokalizowanego przy ul. 10 Lutego 24 w Gdyni, w tym znajdującego się w nim mienia i osób. b) Celem ochrony budynku jest zabezpieczenie znajdującego się w nim mienia i osób oraz zapobieżenie przed napadem, włamaniem, atakami wandalizmu, terroryzmu, pożarem, kradzieżą, zniszczeniem, uszkodzeniem, itp. c) Budynek przy ul. 10 Lutego 24 w Gdyni o pow. 6 605,00 m2 jest aktualnie użytkowany jako biurowiec Urzędu Miasta Gdyni i składa się z ośmiu kondygnacji nadziemnych, jednej podziemnej, posiada dwie klatki schodowe oraz dwa dźwigi osobowe. Główne wejście do budynku znajduje się od strony ul. 10 Lutego 24, przy którym znajduje się również pomieszczenie dla ochrony (portiernia). Do biurowca przynależy parking wewnętrzny z wjazdem od ul. 3 Maja. Ponadto, budynek wyposażony jest w system monitoringu, z miejscem podglądu umieszczonym w portierni. d) W ramach przedmiotu umowy Wykonawca zobowiązany jest do świadczenia usługi w sposób ciągły, całodobowo przez 7 dni w tygodniu w systemie 12-to godzinnych zmian tj.: - od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00-19:00 w obsadzie jednego pracownika, - od poniedziałku do piątku w godzinach 19:00-07:00 oraz w soboty, niedziele i święta w godz. od 7:00 rano w sobotę do poniedziałku do 7:00 rano, w obsadzie dwóch pracowników. e) Wszelkie koszty związane z wykonywaniem przedmiotu umowy ponosi Wykonawca. Zamawiający pokrywa jedynie koszt energii elektrycznej. f) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zostały określone w dokumentach: - Wzór Umowy dla części 3 stanowiący Załącznik nr 6c do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia dla części 3 stanowiący Załącznik nr 7c do SWZ 3. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną ilość części. 4. W zakresie wszystkich części Zamawiający przewiduje możliwość jednokrotnego wznowienia zamówienia polegającego na powtórzeniu przedmiotu zamówienia na okres do 12 kolejnych miesięcy przypadający bezpośrednio po jego realizacji. Zasady wznowienia zamówienia zostały szerzej opisane we wzorach umów stanowiących załączniki nr 6a, 6b, 6c do Specyfikacji Warunków Zamówienia. 5. Wykonawca zobowiązany jest do posiadania aktualnej polisy OC w zakresie prowadzonej działalności na sumę ubezpieczenia na jedno i wszystkie zdarzenia na kwotę nie mniejszą niż: 1) 1.000.000,00 zł. – w zakresie części 1 2) 500.000,00 zł w zakresie części 2 i 3
Vorherige Bekanntmachung: 602376-2025
Interne Kennung: ZBILK.IOZP.241.P.16.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 2
Beschreibung: W zakresie części 2 jest świadczenie usługi w zakresie ochrony fizycznej i technicznej budynku zlokalizowanego przy ul. Legionów 130 w Gdyni, w tym znajdującego się w nim mienia i osób.
Los: LOT-0002
Titel: Część 1
Beschreibung: W zakresie części 1 przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę usługi ochrony mienia wchodzącego w skład Zespołu Miejskich Hal Targowych w Gdyni przy ul. Wójta Radtkego 36, 38, 40
Los: LOT-0003
Titel: Część 3
Beschreibung: W zakresie części 3 przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie ochrony fizycznej i technicznej budynku zlokalizowanego przy ul. 10 Lutego 24 w Gdyni, w tym znajdującego się w nim mienia i osób.