See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst Gegevensinwinning (Landmeetkundige Diensten)
Beschreibung: Opdrachtgever wenst met maximaal drie (3) partijen per perceel een Raamovereenkomst af te sluiten voor de uitvoering van terrestrische en bathymetrische diensten, beide diensten zullen in een apart perceel gegund worden. De Raamovereenkomst wordt afgesloten met een looptijd van twee (2) jaren, met een aan de Opdrachtgever toekomende optie tot verlenging van twee maal (2x) één (1) jaar. De Opdrachtgever heeft de intentie de Raamovereenkomst op 1 januari 2025 in te laten gaan, tenzij de aanbestedingsprocedure dan nog niet is afgerond. In dat geval wordt de startdatum opgeschoven tot na het moment van definitieve gunning. Dit betekent dat de Raamovereenkomst van rechtswege afloopt op 1 januari 2027, tenzij de optiejaren worden gelicht. In dat geval loopt de Raamovereenkomst op 1 januari 2028 respectievelijk 1 januari 2029 af. Hierna kan de Raamovereenkomst niet meer verlengd worden en eindigt deze van rechtswege.
Interne Kennung: 66d8540f2d5874df1b6a1e3b
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71355000 Vermessungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Het inwinnen en verwerken van terrestrische (landmeetkundige) en 3D-objectgegevens tot informatieproducten.
Interne Kennung: 106918-66d8540f2d5874df1b6a1e39
Los: LOT-0002
Titel: Het inwinnen en verwerken van bathymetrische gegevens van de waterbodem tot informatieproducten.
Interne Kennung: 106918-66d8540f2d5874df1b6a1e3c