See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja infrastruktury sprzętowo-systemowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. 1. Modernizacja infrastruktury sprzętowo-systemowej - zakup i wdrożenie infrastruktury serwerowni modułowej (mikro data center) w podstawowym i zapasowym ośrodku obliczeniowym wraz z 36 miesięcznym wsparciem technicznym 2. Szczegółowy zakres Przedmiotu Zamówienia obejmuje: a) Zakup, dostawę i uruchomienie czterech węzłów platformy hiperkonwergentnej wraz z niezbędnymi licencjami, b) Zakup, dostawę i wdrożenie jednego serwera pełniącego funkcję świadka platformy hiperkonwergentnej, c) Zakup, dostawę i wdrożenie dwóch serwerów fizycznych pod aplikację medyczną, d) Zakup, dostawę i wdrożenie dwóch przełączników „Top of Rack” klasy datacenter e) Zakup, dostawę i wdrożenie jednego przełącznika zarządzającego (Out-of-Band Management), f) Zakup, dostawę, instalację dwóch autonomicznych szaf serwerowych.
Vorherige Bekanntmachung: 153732-2026
Interne Kennung: WSS SP ZOZ DZP 3924.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest zgodnie z przepisami ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych w trybie przetargu nieograniczonego (art. 132 ustawy Pzp). 2. Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 3. Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 61 ustawy Pzp, za pośrednictwem elektronicznej platformy zakupowej (dalej: „Platforma”) pod adresem: https://szpital-lublin.eb2b.com.pl lub https://platforma.eb2b.com.pl lub https://xx.eb2b.com.pl i pod numerem postępowania WSS SP ZOZ DZP 3924.2.2026 która spełnia wymagania opisane w art. 64 ustawy Pzp. 4. Niezbędne wymagania sprzętowo-aplikacyjne umożliwiające pracę na Platformie: 1) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 4/1 mb/s, 2) komputer klasy PC lub lub Mac, o następującej konfiguracji: pamięć RAM min. 8 GB, procesor dwurdzeniowy o taktowaniu min. 2,4 GHz, jeden z systemów operacyjnych: MS Windows, Mac OS, Linux, z aktualnym wsparciem technicznym producenta (sugerujemy nie starsze niż 3 lata od daty wszczęcia postępowania) 3) zainstalowana dowolna wersja przeglądarki internetowej - sugerujemy najnowsze wersje: Chrome, Safari, Edge, Firefox, Opera 4) włączona obsługa JavaScript, 5) zainstalowany program obsługujący stosowane przez wykonawcę formaty plików (np. Acrobat Reader dla plików w formacie .pdf). 5.Wszelkie dokumenty, oświadczenia, informacje, o których mowa w SWZ, należy wczytać jako załączniki na Platformie, według Instrukcji korzystania z Platformy, dostępnej dla zalogowanych użytkowników w zakładce „Pomoc” – „Instrukcje”. Szczegółowe informacje o środkach komunikacji elektronicznej zawiera rozdział 11 SWZ. 8. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne, z zastrzeżeniem formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych. Zamawiający preferuje w szczególności następujące formaty przesłanych danych: .pdf, .docx, zip. (zamawiający dopuszcza także format RAR). 9. Szczegółowe informacje dotyczące RODO zawiera rozdział 22 SWZ. 10. Szczegółowe warunki dotyczące postępowania o udzielenie zamówienia publicznego są określone w SWZ, która zawiera szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia, warunków postępowania o udzielenie zamówienia (pełny opis procedury), warunków uczestnictwa wykonawców w postępowaniu, kryteriów oceny ofert oraz wszelkie informacje potrzebne do prawidłowego sporządzenia i złożenia oferty przez wykonawców. SWZ dostępna jest na stronie internetowej prowadzonego postępowania: https://szpital-lublin.eb2b.com.pl. 11. Numeracja przywołana w pkt 2.1.4 ogłoszenia o zamówieniu wynika z numeracji przyjętej w SWZ. 1. Oferta musi zawierać następujące oświadczenia i dokumenty: 1) Oświadczenie JEDZ - załącznik nr 1 do SWZ 2) Prawidłowo wypełniony Formularz oferty, sporządzony wg wzoru stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ; 3) Prawidłowo uzupełniony Formularz asortymentowo- cenowy, zgodnie z załącznikiem nr 3 do SWZ; 4) Oświadczenie Wykonawcy dotyczące przesłanek wykluczenia – załącznik nr 7 do SWZ 5) Prawidłowo uzupełniony załącznik Parametry techniczne – sporządzone wg wzoru stanowiącego Załącznik nr 8 do SWZ 6) Przedmiotowe środki dowodowe, zgodnie z wyszczególnieniem w punkcie IV. 9 SWZ 7) pełnomocnictwo określające zakres umocowania oraz podpisane przez osoby uprawnione do reprezentowania Wykonawcy – jeżeli Wykonawcę ubiegającego się o udzielenie zamówienia reprezentuje pełnomocnik; 8) pełnomocnictwo do reprezentowania Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – o ile dotyczy. Podmiotowe środki dowodowe wymagane od Wykonawcy obejmują: 1) W celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu Wykonawca zobowiązany jest złożyć na wezwanie Zamawiającego następujące dokumenty: a. W zakresie warunku określonego w Rozdz. VIII ust. 1 pkt. 4 lit. a) 1.) i 2.)Wykonawca złoży: - wykaz dostaw wykonanych, nie wcześniej niż w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których dostawy zostały wykonane lub są wykonywane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te dostawy zostały wykonane lub są wykonywane należycie - sporządzony zgodnie z Załącznikiem nr 9 do SWZ. Dowodami, o których mowa powyżej, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego dostawy zostały wykonane, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych są wykonywane, a jeżeli Wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie Wykonawcy; b. W zakresie warunku określonego w Rozdz. VIII ust. 1 pkt. 4 lit. b) Wykonawca złoży: - wykaz osób, skierowanych przez Wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, w szczególności odpowiedzialnych za realizację przedmiotu zamówienia wraz z informacjami na temat ich doświadczenia niezbędnego do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami (według wzoru stanowiącego Załącznik nr 10 do SWZ); Wykonawca realizuje przedmiot zamówienia zgodnie z zasadą „niewyrządzania znaczącej szkody środowisku” (DNSH) wynikającą z art. 17 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/852 z dnia 18.06.2020 oraz z zasadą równości szans i niedyskryminacji.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung, 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Modernizacja infrastruktury sprzętowo-systemowej.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Modernizacja infrastruktury sprzętowo-systemowej - zakup i wdrożenie infrastruktury serwerowni modułowej (mikro data center) w podstawowym i zapasowym ośrodku obliczeniowym wraz z 36 miesięcznym wsparciem technicznym. 2. Szczegółowy zakres Przedmiotu Zamówienia obejmuje: a) Zakup, dostawę i uruchomienie czterech węzłów platformy hiperkonwergentnej wraz z niezbędnymi licencjami, b) Zakup, dostawę i wdrożenie jednego serwera pełniącego funkcję świadka platformy hiperkonwergentnej, c) Zakup, dostawę i wdrożenie dwóch serwerów fizycznych pod aplikację medyczną, d) Zakup, dostawę i wdrożenie dwóch przełączników „Top of Rack” klasy datacenter e) Zakup, dostawę i wdrożenie jednego przełącznika zarządzającego (Out-of-Band Management), f) Zakup, dostawę, instalację dwóch autonomicznych szaf serwerowych.