2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie długoterminowego kredytu w wysokości 20 000 000,00 zł dla Miasta Gniezna wraz z jego obsługą
Beschreibung: Udzielenie długoterminowego kredytu w wysokości 20 000 000,00 zł dla Miasta Gniezna wraz z jego obsługą”. Kredyt przeznaczony będzie na sfinansowanie deficytu budżetu Miasta Gniezna.
Interne Kennung: FN.K.271.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Udzielenie długoterminowego kredytu w wysokości 20 000 000,00 zł dla Miasta Gniezna wraz z jego obsługą. Kredyt przeznaczony będzie na sfinansowanie deficytu budżetu Miasta Gniezna.