281215-2025 - Wettbewerb
Polen – Kleidung, Fußbekleidung, Gepäckartikel und Zubehör – Dostawa elementów ubioru identyfikacyjnego w postaci koszul i bluzek
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa elementów ubioru identyfikacyjnego w postaci koszul i bluzek
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa elementów ubioru identyfikacyjnego, obejmująca: 1) koszule męskie z długim rękawem model regular/slim – 22 755 szt., 2) koszule męskie z krótkim rękawem model regular/slim – 22 755 szt., 3) bluzki damskie z długim rękawem model dopasowany/luźny – 11 597szt., 4) bluzki damskie z krótkim rękawem model dopasowany/luźny – 11 597 szt., przy czym podane liczby sztuk są orientacyjne w związku z tym, że zamówienia będą składane zgodnie z potrzebami Zamawiającego w okresie obowiązywania umowy w sprawie zamówienia. Zamawiający zapewnia realizację dostaw na poziomie nie mniejszym niż 80% wartości netto maksymalnego wynagrodzenia Wykonawcy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 i 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia dotyczącej niniejszego postępowania, opublikowanej na platformie zakupowej Zamawiającego https://pkpintercity.eb2b.com.pl), zwanej dalej "SWZ", przy czym Załącznik nr 1 do SWZ nie został opublikowany ze względu na to, że jego treść stanowi informacje poufne do chwili ujawnienia tych danych przez Zamawiającego. Załącznik nr 1 do SWZ zostanie udostępniony w formie elektronicznej zainteresowanym Wykonawcom, na ich wniosek przygotowany zgodnie z SWZ.
Interne Kennung25/WNP-029343/ITiUP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18000000 Kleidung, Fußbekleidung, Gepäckartikel und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18332000 Hemden, 98393000 Dienstleistungen in der Maßschneiderei
5. Los
LosLOT-0001