2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wyłonienie Wykonawcy w zakresie świadczenia sukcesywnych usług dotyczących realizacji zadania pn.: „Utrzymanie zieleni niskiej wraz z elementami małej architektury w parkach, pasach drogowych, zieleńcach, terenach osiedlowych, placach zabaw na terenie Gminy Miejskiej Kraków w latach 2024-2027”, z podziałem na zadania w odniesieniu od jednej do czternastu części zamówienia
Beschreibung: 1.1. Przedmiot zamówienia obejmuje sukcesywne realizowanie usług, czynności i prac w ramach zadania pn.: „Utrzymanie zieleni niskiej wraz z elementami małej architektury w parkach, pasach drogowych, zieleńcach, terenach osiedlowych, placach zabaw na terenie Gminy Miejskiej Kraków w latach 2024-2027”, w odniesieniu od jednej do czternastu części zamówienia, obejmujące w szczególności zakres opisany w zamieszczonym Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) z podziałem na części odpowiadające odpowiednio wyszczególnionym obszarom od 1 – 14 oraz opisany w załącznikach do SWZ (zakresach prac wraz z kosztorysami), stanowiących załączniki do SWZ 1.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wzorami tabel kalkulacyjnych (kosztorysami), został przedstawiony załącznikach A i B do SWZ. 1.3. Zamawiający informuje i podkreśla, iż ogranicza liczbę zadań (części), na które Wykonawca może złożyć ofertę do dwóch części, przy czym zastrzega również, że Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę na zadania (części) 1, 2, 3, 4, 5 oraz 14. Złożenie oferty częściowej przez jednego Wykonawcę ponad dopuszczalną liczbę (dwóch części) lub na dwie części od 1 do 5 oraz 14, będzie skutkować odrzuceniem każdej oferty częściowej złożonej przez Wykonawcę w niniejszym postępowaniu, jako niezgodnej z przepisami ustawy (art. 226 ust. 1 pkt 3) ustawy Pzp). Zamawiający wskazuje, iż ograniczenie możliwości złożenia ofert częściowych przez jednego Wykonawcę jest celowe i uzasadnione zakresem, wartością i czasem realizacji każdej z części, jak też dotychczasowym doświadczeniem Zamawiającego wynikającym z realizacji poprzednich zamówień na analogiczny zakres przedmiotowy. Ograniczenie możliwości złożenia tylko jednej oferty na obszary od 1 do 5 oraz 14 uzasadnione jest zakresem do wykonania (w szczególności powierzchnią terenu do utrzymania czystości i powierzchnią ciągów pieszych, nawierzchni bezpiecznych do utrzymania zimowego, liczbą palców zabaw i elementów małej architektury zlokalizowanych na danym obszarze) i wynika z konieczności zapewnienia czystości na całym obszarze w tym samym czasie, zapewnienia bezpieczeństwa na ciągach pieszych i nawierzchniach bezpiecznych podczas zimowego ich utrzymania (podjęcie odśnieżania i sypania piaskiem w jednakowym czasie na całym obszarze), zapewnienia należytego stanu technicznego elementów małej architektury i bezpieczeństwa użytkowników placów zabaw itp. Realizacja prac przez jednego Wykonawcę na więcej niż jednym obszarze parków oraz na Obszarze 14, z uwagi na rozległy obszar i zakres prac uniemożliwia należyte wykonanie przedmiotu umowy, zapewnienie bezpieczeństwa użytkowników i wymaganego standardu utrzymania, dlatego też niezbędnym jest wprowadzenie opisanego wyżej ograniczenia. 2. Wykonawca powinien wypełnić oraz podpisać formularz oferty wraz z załącznikami lub złożyć ofertę odpowiadającą ich treści, przy użyciu kwalifikowanego podpisu elektronicznego oraz zamieścić za pośrednictwem https://platformazakupowa.pl – adres profilu nabywcy https://platformazakupowa.pl/pn/zzm.krakow UWAGA! Opatrzenie oferty właściwym podpisem musi nastąpić przed jej zaszyfrowaniem. 3. Wykonawca musi dołączyć do oferty wszystkie dokumenty i oświadczenia oraz załączniki przedstawione w SWZ podpisane przy użyciu kwalifikowanego podpisu elektronicznego. 4. Warunki realizacji zamówienia zawarte zostały w projektowanych postanowieniach umowy zawartych w SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 572467-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77311000 Pflegearbeiten für Ziergärten und Parks, 77312000 Unkrautjäten, 77312100 Unkrautvernichtung, 77313000 Pflege von Parkanlagen, 77314000 Grundstückspflege, 77314100 Anlegen von Rasen, 77342000 Heckenschnitt, 50870000 Reparatur und Wartung von Spielplatzeinrichtungen, 45236290 Ausbesserungsarbeiten für Erholungsgebiete, 50760000 Reparatur und Wartung von öffentlichen Toiletten, 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 zamówienia
Beschreibung: Część 2 zamówienia - sukcesywne realizowanie usług, czynności i prac w ramach zadania pn.: „Utrzymanie zieleni niskiej na terenie Gminy Miejskiej Kraków w latach: 2024-2027 z podziałem na zadania” w szczególności zakres opisany w OPZ wraz z załącznikami oraz w zakresie prac wraz z kosztorysem w obrębie obszaru 2 – parki na terenie dzielnic IV, V, VI, VII
Interne Kennung: NP.26.2.62.24.BT - część 2
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 zamówienia
Beschreibung: Część 12 zamówienia - sukcesywne realizowanie usług, czynności i prac w ramach zadania pn.: „Utrzymanie zieleni niskiej na terenie Gminy Miejskiej Kraków w latach: 2024-2027 z podziałem na zadania” w szczególności zakres opisany w OPZ wraz z załącznikami oraz w zakresie prac wraz z kosztorysem w obrębie obszaru 12– zieleńce, tereny osiedlowe, pasy drogowe, place zabaw, psie wybiegi XVI, XVII,
Interne Kennung: NP.26.2.62.24.BT - część 12