2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamische bollard installatie gemeente Harderwijk
Beschreibung: Het leveren, installeren en onderhouden van een nieuwe dynamische bollard installatie, alsmede het onderhoud voor een periode van maximaal 13 jaar (inclusief verlengingsopties).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928220 Zaunteile
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34923000 Ausrüstung für die Straßenverkehrssteuerung, 42961000 Steuerungs- und Kontrollsystem, 45233280 Anbringen von Leitplanken, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Na de initiële 7 vervangingen, zullen naar verwachting nog 3 bollards vervangen worden. Nadere overeenkomsten worden afgesloten voor een periode van 3 jaar plus een optionele verlenging van 3 x 3 jaar. Dit wijkt af van de raamovereenkomst omdat hier de afschrijvingstermijn van de investeringskosten gehanteerd wordt.