2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění úklidových služeb
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění kompletních úklidových služeb v objektech a pracovištích zadavatele v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami na základě rámcové dohody s jedním účastníkem.
Vorherige Bekanntmachung: 45196-2021
Interne Kennung: TA_2021001112-1Q/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0002
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění kompletních úklidových služeb v objektech a pracovištích zadavatele v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami na základě rámcové dohody s jedním účastníkem
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje změnu závazku z rámcové dohody. Předmětem vyhrazené změny závazku je mimořádný úklid nad rámec rozpisu běžného úklidu (úklid ve dnech pracovního klidu a o svátcích, mimořádné doplnění hygienických potřeb, úklid venkovních prostor po konání akcí, úklid komunikací z důvodu nepříznivého počasí jako je sněhová kalamita, průtrž mračen, apod.), mimořádný generální úklid, mimořádné fogování polymerovou dezinfekcí, úklid a dezinfekce v případě mimořádné hygienicko-epidemiologické situace.