281301-2025 - Ergebnis
Tschechien – Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile – Dodávka kancelářských židlí pro resort ČÚZK pro roky 2024-2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka kancelářských židlí pro resort ČÚZK pro roky 2024-2026
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka kancelářských židlí (dále také „zboží“) pro kupující uvedené v příloze č. 1 této ZD. Podrobná specifikace předmětu plnění, technických podmínek a požadavků centrálního zadavatele na dodávky zboží je uvedena v příloze č. 2 této ZD. Dodávka kancelářských židlí, která je předmětem této veřejné zakázky zahrnuje případnou výrobu, dodání na místo určení a montáž, včetně likvidace obalového materiálu v místě plnění dle požadavků kupujícího. Pokud se v technické specifikaci vyskytnou obchodní názvy některých výrobků nebo dodávek, případně jiná označení či vyobrazení mající vztah ke konkrétnímu dodavateli, jedná se o pouhé vymezení předpokládané charakteristiky a účastník zadávacího řízení je oprávněn navrhnout i jiné, technicky a kvalitativně srovnatelné řešení, které však musí v plném rozsahu splňovat technické a funkční požadavky centrálního zadavatele uvedené v této ZD, resp. v jejich přílohách.
Vorherige Bekanntmachung691219-2024
Interne KennungČÚZK-013835/2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensOtevřené řízení dle zák. č. 134/216 Sb., ve znění pozdějších předpisů.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungDodávka kancelářských židlí
Interne KennungČÚZK-013853/2024
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile