2. Verfahren
Verfahren
Titel: LED Transitie Deventer Schouwburg, leveren en monteren LED-theaterverlichting
Beschreibung: Vooruitlopend op het project ‘Podium Onder een Dak’ dat de verbouw en renovatie van het gehele Cultureel Centrum De Leeuwenbrug betreft (Project), wordt de verouderde theaterverlichting vervangen. Meer specifiek: het betreft het vervangen van de huidige, sterk verouderde traditionele theaterverlichting in zowel de grote als de kleine theaterzaal door nieuwe, moderne, duurzame LED-theaterverlichting, inclusief het nieuw aanbrengen van diverse elektrotechnische en telematica onderdelen. Dit onderdeel van het Project is de scoop van onderhavige opdracht (Opdracht). Zie Vraagspecificatie.
Interne Kennung: 2P1703900
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten, 45316000 Installation von Beleuchtungs- und Signalanlagen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1