See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udbud på levering af vinduespolering til Kalundborg Kommune
Beschreibung: Udbuddet omfatter polering af alle vinduer/glas - internt, udvendigt, ovenlys, skråvinduer samt plexiglas- i alle aktive lokaler på de i Tilbudslisten angivende lokationer. For at være konditionsmæssig er det at krav at have deltaget på den indvendige besigtigelse der finder sted i uge 4 2026. Besigtigelsesplanen er vedlagt materialet. Det er tilbudsgivers eget ansvar at foretage den udvendige besigtigelse i forbindelse med tilbudsafgivelse.
Interne Kennung: 23-011039
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Der udbydes levering af vinduespolering til Kalundborg Kommune på én samlet kontrakt jf. udbudsbetingelserne.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911000 Wohnungs-, Gebäude- und Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0000