2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie WKK3 Tollebeek
Beschreibung: Waterschap Zuiderzeeland is voornemens om in de komende 10 jaar een service- en onderhoudscontract af te sluiten voor- en revisies uit te laten voeren aan één van de WKK installaties op AWZI Tollebeek. De opdracht betreft: - Het uitvoeren van service en onderhoud voor de komende 15 jaar / voor de komende 90.000 draaiuren. (van 30.000 tot 120.000 draaiuren) - Het uitvoeren van een revisies op 30.000, 60.000 en 90.000 draaiuren. De waarde van het service- en onderhoudcontract wordt ingeschat op circa € 70.000,- excl BTW per jaar, afhankelijk van het aantal draaiuren. (dit betreft een dienst) De totale kosten voor de 3 revisies bij elkaar worden ingeschat op circa € 280.000,- excl. BTW. (dit betreffen 3 afzonderlijke werken)
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45351000 Maschinentechnische Installationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000