281421-2025 - Ergebnis
Tschechien – Tischcomputer – Dynamický nákupní systém 2025-2028 - stolní počítače, notebooky, tablety
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém 2025-2028 - stolní počítače, notebooky, tablety
BeschreibungPředmětem veřejných zakázek zadávaných v dynamickém nákupním systému budou za stanovených obchodních podmínek stolních počítačů, notebooků a tabletů. Konkrétní množství a skladba zadavatelem požadovaných dodávek bude v podrobnostech vymezena ve výzvě k podání nabídek dle § 141 zákona.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30213200 Tablettcomputer, 30237000 Teile und Zubehör für Computer
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungSZ MMHK/099499/2025