See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup praw do kontynuacji korzystania z usługi chmurowej Oracle PaaS & IaaS Universal Credit
Beschreibung: W dniu 19.12.2024r. zawarto umowę nr 12/G/2024 na dostawę praw do korzystania z usługi chmurowej Oracle PaaS & IaaS Universal Credit w ramach konta w chmurze Oracle Cloud Infrastructure „WGUMK” nr CSI 22010614. Umowa zawarta została na kolejne 3 lata, celem kontynuacji dostępu do Systemów zapewniających bieżącą realizację działań UMK oraz zapewnienia bezpiecznego i stałego ich rozwoju wraz z optymalnym wydatkowaniem środków budżetowych. Obecnie w usłudze chmurowej zlokalizowany jest System MSZKIIP emapa.katowice.eu w tym MIDAS, KZN, Kataster, a także platforma Katowice dla Odmiany 3D sip.katowice.eu. W umowie przyjęto, że w ciągu jednego roku wykorzystanych zostanie minimalnie 850 000 UC, co przekładało się na konieczność zakupu minimalnej ilości 2 550 000 jednostek UC na okres 3 lat.
Vorherige Bekanntmachung: 684680-2024
Interne Kennung: BZP.271.1.72.2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72317000 Datenspeicherung
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 72416000 Anbieter von Anwendungen