281483-2026 - Wettbewerb
Polen – Zerkleinerungsmaschinen – Rozbudowa i przebudowa punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK) wraz z infrastrukturą techniczną w Boguchwale
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozbudowa i przebudowa punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK) wraz z infrastrukturą techniczną w Boguchwale
Beschreibung3. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: 3.1. Zadanie 1 obejmuje : - Wykonanie kompleksowe utwardzenia terenu o powierzchni 120 m2 ; - Wykonanie zagospodarowania terenu wraz z zakupem ziemi i rozplantowaniem ziemi z siewem trawnika ok. 250 m2 i nasadzeniem ok. 50 szt. Krzewów; - Wykonanie zasieki z gotowych prefabrykowanych bloczków betonowych oporowych o wymiarach 60x60x180 i 60x60x120 i 60x60x60; - Wyposażenie hali w stół warsztatowy do punktu napraw (szt. 1) i w regał warsztatowy do punktu przygotowań do ponownego użycia (szt. 1).; - Dostarczenie rozdrabniacza dwuwałowego (szt. 1) wraz z urządzeniem do załadunku frakcji odpadów zielonych i gruzu (szt.1) - chwytak koparkowy wielozadaniowy. UWAGA: Przy złożeniu oferty kwotowej należy dołączyć Specyfikację Techniczną oferowanego rębaka/rozdrabniacza. - Dostarczenie 5 szt. kontenerów typu KP7 w tym: 2 szt. kontenerów otwartych i 3 szt. kontenerów zamkniętych - Dostarczenie 2 szt. kontenerów typu KP36. 3.2. Zadanie 2 obejmuje : Infrastrukturę edukacyjną (ścieżkę edukacyjną zewnętrzną) w skład której wchodzą: - Wykonanie 2 tablic edukacyjnych prezentujących cykl życia odpadów dostosowanych do potrzeb osób słabowidzących poprzez dobór odpowiedniej wielkości czcionki, kolorystyki i układu graficznego; - Wykonanie zewnętrznych puzzli ekologicznych stanowiących element uzupełniający treści tabelarycznej; - Wykonanie gry edukacyjnej – koła wiedzy zawierające treści edukacyjne dotyczące zasad segregowania odpadów komunalnych - 1 szt; - Wykonanie dojścia do kontenera przystosowanego dla osób niepełnosprawnych. Podjazd wykonany z kostki brukowej. Podjazd o szerokości min. 1,20 m x 1,00 m i max pochyleniu 15 % oraz platformy o wymiarach 1,80 x 2,30 wyposażony w balustrady nierdzewne; - Wykonanie 4 tablic informacyjnych o wymiarach 1,50 m x 1,00 m umieszczonych w istniejącym kontenerze dostosowane do potrzeb osób słabo widzących, poprzez dobranie odpowiedniej wielkości czcionki, kolorystyki i układu graficznego. Tablice wykonane z dibondu o grubości płyty min. 3 mm. Nadruk bezpośrednio w nośnik zabezpieczony lakierem UV; - Wykonanie 3 stołów z nogami ze stali chromowanej; - Dostarczenie krzeseł - 12 szt. Zamawiający informuje, że pełny zakres robót został opisany w Załączniku nr 3 do SWZ – Szczegółowy OPZ. Załączony do opisu przedmiar robót należy traktować jako pomocniczy, zakres prac do wykonania określa dokumentacja projektowa. UWAGA! Do obowiązków Wykonawcy należy przekazanie kompletu dokumentów niezbędnych do zło-żenia przez Inwestora do Nadzoru Budowlanego w celu uzyskania pozwolenia na użytkowanie lub zaświadczenia o zakończeniu budowy.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42996100 Zerkleinerungsmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 39100000 Möbel
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten