2815-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Zwoleń w roku 2025”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Zwoleń w roku 2025”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest realizacja usługi odbioru wraz z zagospodarowaniem odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Zwoleń w terminie od dnia 01.01.2025r. do 31.12.2025r. polegająca na: odbieraniu, transporcie oraz zagospodarowaniu odpadów od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, prowadzeniu Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanego przy ul. Batalionów Chłopskich 25 w Zwoleniu. odbieraniu, transporcie wraz z zagospodarowaniu zebranych odpadów komunalnych, pochodzących z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK).
Vorherige Bekanntmachung00746720-2024
Interne KennungOŚ.ZP.271.16.2024
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511300 Müllsammlung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest realizacja usługi odbioru wraz z zagospodarowaniem odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Zwoleń w terminie od dnia 01.01.2025r. do 31.12.2025r. polegająca na: odbieraniu, transporcie oraz zagospodarowaniu odpadów od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, prowadzeniu Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanego przy ul. Batalionów Chłopskich 25 w Zwoleniu. odbieraniu, transporcie wraz z zagospodarowaniu zebranych odpadów komunalnych, pochodzących z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK). Szacowana ilość odpadów [Mg] w okresie od dnia 01.01.2025 r. do dnia 31.12.2025 r. Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne 1987,920; Papier i tektura 130,116; Szkło 261,219; Metale, tworzywa sztuczne, odpady opakowaniowe wielomateriałowe 366,651; Bioodpady 718,608; Meble i inne odpady wielkogabarytowe 241,758; Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny 30,619; Zużyte baterie i akumulatory 0,200; Zużyte opony 43,995; Przeterminowane leki 0,050; Odpady budowlane i rozbiórkowe 205,800; Inne niewymienione frakcje zbierane w sposób selektywny 0,007; Żużle, popioły 166,425; Odpady tekstyliów i odzieży 4,677; ŁĄCZNA SZACUNKOWA ILOŚĆ ODPADÓW 4158,045