2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výroba, dodání a instalace vyhlídkového místa nad PTB
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zhotovení, dodávka a instalace mobiliáře vyhlídkového objektu ve svahu nad Památníkem Tomáše Bati. Ten bude tvořen a) prostorovým reliéfem krajiny podřevnického údolí a města Zlína s plastickým vyznačením vývoje osídlení, b) cortenovými schodišťovými stupni, c) 3 ks samostatných lavic Podrobnosti plnění stanoví obchodní podmínky zadavatele – smlouva o dílo
Interne Kennung: 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928400 Stadtmobiliar
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45223000 Bau von Konstruktionen und baulichen Anlagen, 44212000 Bauerzeugnisse und Teile davon, vorgefertigte Gebäude ausgenommen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44212000 Bauerzeugnisse und Teile davon, vorgefertigte Gebäude ausgenommen, 45223000 Bau von Konstruktionen und baulichen Anlagen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Termín zahájení realizace veřejné zakázky je podmíněn řádným ukončením procesu zadání veřejné zakázky, popř. dalšími objektivními okolnostmi, které mohou mít vliv na zahájení realizace. Zadavatel si proto v souladu s § 100 (1) vyhrazuje právo změnit termín zahájení a ukončení plnění veřejné zakázky - o dobu posunu termínu faktického zahájení plnění oproti předpokládanému. Další vyhrazené změny závazku jsou uvedeny ve smlouvě o dílo (příloha č. 4 zadávací dokumentace)