See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gewoon groenonderhoud grasperken, groenstroken, wandelpaden, fietsverbindingen e.a - in Groot Zaventem 2025 tot en met 2028
Beschreibung: De uit te voeren opdracht betreft het onderhoud van openbaar groen in verschillende wijken/straten van de gemeente. Deze opdracht omvat 12 percelen. Details per perceel zie technische bepalingen en inventaris. voorwaarde : Het eerste jaar start vanaf de gunning van dit dossier of uiterlijk op 1 september 2025 en loopt tot 30 oktober 2025. Het aantal nog uit te voeren beurten zal afgesproken worden van zodra de gunningsdatum gekend is.
Interne Kennung: PPP0GH-1776/5055/CAD/2025/001/groen/1776
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wijk Havidal + Mariadal + Park Stockmansmolen
Beschreibung: Wijk Havidal + Mariadal + Park Stockmansmolen
Interne Kennung: CAD/2025/001/groen/1776_1
Los: LOT-0002
Titel: Park Zeenstraat + Park Derscheidlaan + 's Gravenveld/Taymansstraat
Beschreibung: Park Zeenstraat + Park Derscheidlaan + 's Gravenveld/Taymansstraat
Interne Kennung: CAD/2025/001/groen/1776 2_2
Los: LOT-0003
Titel: Sterrebeekstraat + Tramlaan
Beschreibung: Sterrebeekstraat + Tramlaan
Interne Kennung: CAD/2025/001/groen/1776 3_3
Los: LOT-0004
Titel: Omgeving Kerk SSW/park Lieckendaal + Korenveld/Haverveld + School SSW + Eversestraat
Beschreibung: Omgeving Kerk SSW/park Lieckendaal + Korenveld/Haverveld + School SSW + Eversestraat
Interne Kennung: CAD/2025/001/groen/1776 4_4
Los: LOT-0005
Titel: Hazenlaan/Spreeuwenlaan + Wijk Fazantenlaan/Patrijzenlaan + Olmenstraat
Beschreibung: Hazenlaan/Spreeuwenlaan + Wijk Fazantenlaan/Patrijzenlaan + Olmenstraat
Interne Kennung: CAD/2025/001/groen/1776 5_5
Los: LOT-0006
Titel: Carpoolparking Nossegem + Boereboomlaan/Kersenberg
Beschreibung: Carpoolparking Nossegem + Boereboomlaan/Kersenberg
Interne Kennung: CAD/2025/001/groen/1776 6_6
Los: LOT-0007
Titel: Hippodroomlaan/Perkstraat/Steenput + Du Roy de Blicqylaan + Jagerstraat
Beschreibung: Hippodroomlaan/Perkstraat/Steenput + Du Roy de Blicqylaan + Jagerstraat
Interne Kennung: CAD/2025/001/groen/1776 7_7
Los: LOT-0008
Titel: Perceel 8 (OCMW)
Beschreibung: Perceel 8 (OCMW)
Interne Kennung: CAD/2025/001/groen/1776 8_8
Los: LOT-0009
Titel: Rode Cité + Omgeving klein kerkje + Vilvoordelaan
Beschreibung: Rode Cité + Omgeving klein kerkje + Vilvoordelaan
Interne Kennung: CAD/2025/001/groen/1776 9_9
Los: LOT-0010
Titel: Ikaros + Bremberg fietspad + Pootstraat + Parking Kortestraat
Beschreibung: Ikaros + Bremberg fietspad + Pootstraat + Parking Kortestraat
Interne Kennung: CAD/2025/001/groen/1776 10_10
Los: LOT-0011
Titel: Watertorenlaan + Alex Feldheimstraat + Doggeweg/Lindenstraat + Quitmannplein
Beschreibung: Watertorenlaan + Alex Feldheimstraat + Doggeweg/Lindenstraat + Quitmannplein
Interne Kennung: CAD/2025/001/groen/1776 11_11
Los: LOT-0012
Titel: Acht Bunderstraat + Maalderij en parking
Beschreibung: Acht Bunderstraat + Maalderij en parking
Interne Kennung: CAD/2025/001/groen/1776 12_12