2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van twee ozongeneratoren in een afvalenergiecentrale
Beschreibung: Levering van twee ozongeneratoren in een afvalenergiecentrale
Interne Kennung: ISVAG - 2024/123
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42981000 Ozonerzeuger
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ISVAG - 2024/123 - 1
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: ISVAG - 2024/123
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 42981000 Ozongeneratoren
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1