See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy artykułów spożywczych na potrzeby Aresztu Śledczego w Szczecinie oraz Oddziału Zewnętrznego w Stargardzie Aresztu Śledczego w Szczecinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy art. spożywczych do Aresztu Śledczego w Szczecinie i Oddziału Zewnętrznego w Stargardzie Aresztu Śledczego w Szczecinie. Zamówienie podzielone jest na części: PAKIET 1 – CUKIER, PAKIET 2 – NABIAŁ, PAKIET 3 – MLEKO W PROSZKU, PAKIET 4 – JAJA KURZE, PAKIET 5 – PIECZYWO, PAKIET 6 – WARZYWA, PAKIET 7 – ZIEMNIAKI JADALNE, PAKIET 8 – KISZONKI, PAKIET 9 – OWOCE, PAKIET 10 – PRZYPRAWY, ZUPY I SOSY W PROSZKU, WODA MINERALNA, PRZETWORY WARZYWNE PAKIET 11 – DANIA MROŻONE, PAKIET 12 – MIĘSO DROBIOWE, PAKIET 13 –WĘDLINY DROBIOWE, PAKIET 14 – MIĘSO WIEPRZOWO-WOŁOWE, PAKIET 15 –WĘDLINY WIEPRZOWO-WOŁOWE.
Interne Kennung: DKW.2232.3.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03000000 Landwirtschaftliche Erzeugnisse des Pflanzenbaus und der Tierhaltung sowie Fischerei-, Forst- und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET 1 - CUKIER
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: 1. Cukier biały, klasa 1, 7.000 kg
Interne Kennung: DKW.2232.3.2026 - PAKIET 1
Haupteinstufung (cpv): 15831200 Weißzucker
Menge: 7 000 Kilogramm
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET 2 - NABIAŁ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: 1. Twaróg chudy, hermetycznie, pakowany, kostka 200 g, 2.300 kg; 2. Wyrób seropodobny w bloku, twardy, 800 kg; 3. Kostka topiona, produkt seropodobny, topiony, kostka 100 g, 70 kg; 4. Jogurt owocowy, różne smaki, opakowanie nie mniejsze niż 100 g, nie większe niż 150 g, gramatura jednakowa, 900kg; 5. Jogurt naturalny „bez cukru”, opakowanie nie mniejsze niż 100 g, nie większe niż 150 g, gramatura jednakowa, 1.300 kg; 6. Jogurt naturalny "bez cukru", opakowanie nie mniejsze niż 300 g, nie większe niż 500 g, gramatura jednakowa, 300 kg; 7. Serek fromage, różne smaki, opakowanie nie mniejsze niż 80 g, nie większe niż 100 g, 800 kg.
Interne Kennung: DKW.2232.3.2026 - PAKIET 2
Haupteinstufung (cpv): 15542100 Hüttenkäse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15544000 Hartkäse, 15542200 Weichkäse, 15551320 Joghurt mit Geschmack, 15551310 Naturjoghurt, 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET 3 - MLEKO W PROSZKU
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: 1. Mleko w proszku, odtłuszczone, 1.100 kg
Interne Kennung: DKW.2232.3.2026 - PAKIET 3
Haupteinstufung (cpv): 15511700 Milchpulver
Menge: 1 100 Kilogramm
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET 4 - JAJA KURZE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: 1. Jaja kurze, 9.500 szt.
Interne Kennung: DKW.2232.3.2026 - PAKIET 4
Haupteinstufung (cpv): 03142500 Eier
Menge: 9 500 Stück
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET 5 - PIECZYWO
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: 1. Chleb mieszany (pszenno-żytni) o gramaturze 200 g, 95.000 kg; 2. Chleb pszenny o gramaturze 200 g, 24.000 kg; 3. Chleb razowy o gramaturze 200 g, 5.300 kg; 4. Bułka tarta luz, 300 kg.
Interne Kennung: DKW.2232.3.2026 - PAKIET 5
Haupteinstufung (cpv): 15811100 Brot
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET 6 - WARZYWA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: 1. Burak ćwikłowy, 23.000 kg; 2. Cebula, 32.000 kg; 3. Kapusta biała, 25.000 kg; 4. Marchew, 95.000 kg; 5. Pietruszka (korzeń), 20.000 kg; 6. Por, 13.000 kg; 7. Seler (korzeń), 21.000 kg.
Interne Kennung: DKW.2232.3.2026 - PAKIET 6
Haupteinstufung (cpv): 03221110 Wurzelgemüse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03221111 Rote Beete, 03221113 Zwiebeln, 03221410 Kohl, 03221112 Karotten, 03221300 Blattgemüse
Los: LOT-0007
Titel: PAKIET 7 - ZIEMNIAKI JADALNE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: 1. Ziemniaki 230.000 kg.
Interne Kennung: DKW.2232.3.2026 - PAKIET 7
Menge: 230 000 Kilogramm
Los: LOT-0008
Titel: PAKIET 8 - KISZONKI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: 1. Kapusta kiszona, 15.000 kg; 2. Ogórek kiszony, 1.600 kg.
Interne Kennung: DKW.2232.3.2026 - PAKIET 8
Haupteinstufung (cpv): 15331000 Verarbeitetes Gemüse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15331142 Verarbeiteter Kohl
Los: LOT-0009
Titel: PAKIET 9 - OWOCE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: 1. Jabłka, 17.000 kg.
Interne Kennung: DKW.2232.3.2026 - PAKIET 9
Haupteinstufung (cpv): 03222321 Äpfel
Menge: 18 000 Kilogramm
Los: LOT-0010
Titel: PAKIET 10 - PRZYPRAWY, ZUPY I SOSY W PROSZKU, WODA MINERALNA, PRZETWORY WARZYWNE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: 1. Cynamon, 11 kg; 2. Czosnek granulowany, 42 kg; 3. Koper suszony, 23 kg; 4. Liść laurowy, 65 kg; 5. Ziele angielskie, 35 kg; 6. Majeranek, 150 kg; 7. Bazylia, 16 kg; 8. Ocet, 600 litrów; 9. Pieprz czarny mielony, 250 kg; 10. Papryka mielona ostra, 250 kg; 11. Sól spożywcza, 4.000 kg; 12. Rosół drobiowy w proszku (baza), 550 kg; 13. Żurek w proszku (baza), 650 kg; 14. Sos pieczeniowy w proszku, 450 kg; 15. Barszcz czerwony w proszku, 600 kg; 16. Barszcz biały w proszku, 600 kg; 17. Sos boloński (na bazie koncentratu pomidorowego), 600 kg; 18. Woda mineralna niegazowana (but. 1,0 litra), 7.000 litrów; 19. Wafle ryżowe, bezglutenowe, 600 kg; 20. Kasza gryczana, 500 kg.
Interne Kennung: DKW.2232.3.2026 - PAKIET 10
Haupteinstufung (cpv): 15872000 Kräuter und Gewürze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15870000 Würzmittel, 15871000 Essig; Soßen; Gewürzmischungen; Senfmehl; zubereiteter Senf, 15871110 Essig oder Ersatz, 15872100 Pfeffer, 15872400 Salz, 15891400 Suppen, 15871260 Soßen, 15331400 Gemüsekonserven und/oder Dosengemüse, 15981000 Mineralwasser, 15614000 Verarbeiteter Reis, 15613000 Getreidekornerzeugnisse
Los: LOT-0011
Titel: PAKIET 11 - DANIA MROŻONE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: 1. Pierogi ruskie, 300 kg.
Interne Kennung: DKW.2232.3.2026 - PAKIET 11
Haupteinstufung (cpv): 15851000 Mehlwaren
Menge: 300 Kilogramm
Los: LOT-0012
Titel: PAKIET 12 - MIĘSO DROBIOWE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: 1. Mięso mielone drobiowe, garmażeryjne, 2.400 kg; 2. Korpusy drobiowe (świeże), 1.150 kg; 3. Ćwiartka z kurczaka (świeża), 2.200 kg.
Interne Kennung: DKW.2232.3.2026 - PAKIET 12
Haupteinstufung (cpv): 15112100 Frisches Geflügel
Los: LOT-0013
Titel: PAKIET 13 - WĘDLINY DROBIOWE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: 1. Pieczeń drobiowa, 3.000 kg; 2. Kiełbasa mortadela drobiowa, 3.000 kg; 3. Mielonka drobiowa, 3.000 kg; 4. Kiełbasa mazurska z indyka, 900 kg; 5. Przysmak koperkowy, 1.700 kg; 6. Kiełbasa familijna drobiowa, 900 kg; 7. Kiełbasa litewska drobiowa, 500 kg.
Interne Kennung: DKW.2232.3.2026 - PAKIET 13
Haupteinstufung (cpv): 15131135 Geflügelwürste
Los: LOT-0014
Titel: PAKIET 14 - MIĘSO WIEPRZOWO-WOŁOWE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: 1. Mięso mielone wieprzowo-wołowe, garmażeryjne, 2.400 kg; 2. Kości spożywcze wieprzowe, wędzone, 4.200 kg; 3. Mięso wieprzowe, łopatka (bez kości, świeże), 3.600 kg; 4. Szynka wieprzowa (bez kości, świeża), 500 kg; 5. Wątroba wieprzowa (świeża), 12.000 kg; 6. Kaszanka (z kaszy gryczanej lub jęczmiennej, w sztucznej osłonce lub naturalnym jelicie, świeża), 4.000 kg; 7. Smalec, 1.100 kg; 8. Słonina wieprzowa, 14.000 kg.
Interne Kennung: DKW.2232.3.2026 - PAKIET 14
Haupteinstufung (cpv): 15113000 Schweinefleisch
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse, 15114000 Innereien, 15131134 Blutwürste, 15412100 Tierfette
Los: LOT-0015
Titel: PAKIET 15 - WĘDLINY WIEPRZOWO-WOŁOWE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: 1. Salceson, 5.000 kg; 2. Kiełbasa zwyczajna, 7.500 kg; 3. Kiełbasa mortadela z dodatkami typu papryka, pieczarki, 2.800 kg; 4. Mielonka tyrolska, 2.900 kg; 5. Kiełbasa biała parzona, 150 kg; 6. Kiełbasa tatrzańska, 1.800 kg; 7. Kiełbasa podwawelska; 1.500 kg; 8. Kiełbasa toruńska, 2.000 kg; 9. Kiełbasa wolińska, 1.200 kg; 10. Pieczeń rzymska, 2.800 kg; 11. Pasztetowa, 3.000 kg; 12. Kiełbasa debreczyńska, 1.000 kg; 13. Kiełbasa rawska, 200 kg.
Interne Kennung: DKW.2232.3.2026 - PAKIET 15
Haupteinstufung (cpv): 15131130 Würste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131134 Blutwürste, 15131310 Pastete