See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa transportu sanitarnego
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na wykonywanie usługi w zakresie transportu sanitarnego. Przedmiot zamówienia obejmuje realizację usługi w ramach trzech pakietów: - Pakiet I - Transport sanitarny pacjentów karetką ze specjalistycznym zespołem ratownictwa medycznego, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i na zasadach określonych we wzorze umowy, który stanowi załącznik nr 4 do SWZ oraz w ilościach i zakresie określonych w Formularzu cenowym – załączniku nr 1.1 do SWZ; - Pakiet II - Transport sanitarny pacjentów oraz pracowników Zamawiającego do innych podmiotów leczniczych (w przypadku wystąpienia stanu zagrożenia ich zdrowia w trakcie wykonywania obowiązków służbowych np. w wyniku zaistnienia zdarzenia o charakterze wypadku przy pracy) – specjalistycznymi środkami transportu lądowego z zespołem podstawowym, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i na zasadach określonych we worze umowy, który stanowi załącznik nr 5 do SWZ oraz w ilościach i zakresie określonych w Formularzu cenowym – załączniku nr 1.2 do SWZ; - Pakiet III - Transport sanitarny pacjentów – specjalistycznymi środkami transportu lądowego z zespołem transportowym, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i na zasadach określonych we wzorze umowy, który stanowi załącznik nr 6 do SWZ oraz w ilościach i zakresie określonych w Formularzu cenowym – załączniku nr 1.3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 25873-2026
Interne Kennung: ZP-1/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I - Usługa transportu sanitarnego
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na wykonywanie usługi w zakresie transportu sanitarnego. Przedmiot zamówienia obejmuje realizację usługi w ramach: - Pakietu I - Transport sanitarny pacjentów karetką ze specjalistycznym zespołem ratownictwa medycznego, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i na zasadach określonych we wzorze umowy, który stanowi załącznik nr 4 do SWZ oraz w ilościach i zakresie określonych w Formularzu cenowym – załączniku nr 1.1 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w zakresie realizacji dodatkowych usług transportu specjalistycznego, na następujących zasadach: a) skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany umowy, b) zlecenie realizacji usługi transportu specjalistycznego w ramach prawa opcji może, ale nie musi nastąpić w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego, c) realizacja usługi w ramach prawa opcji może być zlecona Wykonawcy: - w części, co oznacza, że Zamawiający może zlecać Wykonawcy realizację dodatkowych usług transportu specjalistycznego na podstawie „Zlecenia na transport sanitarny”, lub - wcale. 1) W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, wynagrodzenie przysługuje Wykonawcy z tytułu realizacji zleconej Wykonawcy usługi transportu specjalistycznego. 2) Wykonawcy nie przysługuje prawo domagania się realizacji usługi transportu specjalistycznego w zakresie prawa opcji, jeżeli Zamawiający nie skorzysta z przedmiotowego prawa. Nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie wymaga podania przyczyny i nie stanowi podstawy do dochodzenia względem niego odpowiedzialności z tytułu niewykonania umowy. 3) Ewentualne skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji będzie polegało na przekazywaniu przez Zamawiającego względem Wykonawcy dodatkowych „Zleceń na transport sanitarny” na warunkach określonych w umowie. 4) W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawca jest zobowiązany do jego realizacji na warunkach określonych we wzorze umowy – załączniku nr 4 do SWZ, co Wykonawca akceptuje przez podpisanie umowy. 2. Stopień realizacji umowy w ramach poszczególnych rodzajów wykonywanych transportów uzależniony jest od potrzeb wynikających z bieżącej działalności Zamawiającego. Zamawiający zastrzega sobie w związku z tym prawo do zwiększenia o 30 % miesięcznych ilości usług transportu sanitarnego w stosunku do ilości zamówień podstawowych wskazanych w załączniku do SWZ – Formularzu cenowym dla Pakietu I – załącznik nr 1.1 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II - Usługa transportu sanitarnego
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na wykonywanie usługi w zakresie transportu sanitarnego. Przedmiot zamówienia obejmuje realizację usługi w ramach: - Pakietu II - Transport sanitarny pacjentów oraz pracowników Zamawiającego do innych podmiotów leczniczych (w przypadku wystąpienia stanu zagrożenia ich zdrowia w trakcie wykonywania obowiązków służbowych np. w wyniku zaistnienia zdarzenia o charakterze wypadku przy pracy) – specjalistycznymi środkami transportu lądowego z zespołem podstawowym, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i na zasadach określonych we worze umowy, który stanowi załącznik nr 5 do SWZ oraz w ilościach i zakresie określonych w Formularzu cenowym – załączniku nr 1.2 do SWZ.
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w zakresie realizacji dodatkowych usług transportu specjalistycznego, na następujących zasadach: a) skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany umowy, b) zlecenie realizacji usługi transportu specjalistycznego w ramach prawa opcji może, ale nie musi nastąpić w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego, c) realizacja usługi w ramach prawa opcji może być zlecona Wykonawcy: - w części, co oznacza, że Zamawiający może zlecać Wykonawcy realizację dodatkowych usług transportu specjalistycznego na podstawie „Zlecenia na transport sanitarny”, lub - wcale. 1) W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, wynagrodzenie przysługuje Wykonawcy z tytułu realizacji zleconej Wykonawcy usługi transportu specjalistycznego. 2) Wykonawcy nie przysługuje prawo domagania się realizacji usługi transportu specjalistycznego w zakresie prawa opcji, jeżeli Zamawiający nie skorzysta z przedmiotowego prawa. Nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie wymaga podania przyczyny i nie stanowi podstawy do dochodzenia względem niego odpowiedzialności z tytułu niewykonania umowy. 3) Ewentualne skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji będzie polegało na przekazywaniu przez Zamawiającego względem Wykonawcy dodatkowych „Zleceń na transport sanitarny” na warunkach określonych w umowie. 4) W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawca jest zobowiązany do jego realizacji na warunkach określonych we wzorze umowy – załączniku nr 5 do SWZ, co Wykonawca akceptuje przez podpisanie umowy. 2. Stopień realizacji umowy w ramach poszczególnych rodzajów wykonywanych transportów uzależniony jest od potrzeb wynikających z bieżącej działalności Zamawiającego. Zamawiający zastrzega sobie w związku z tym prawo do zwiększenia o 30 % miesięcznych ilości usług transportu sanitarnego w stosunku do ilości zamówień podstawowych wskazanych w załączniku do SWZ – Formularzu cenowym dla Pakietu II – załącznik nr 1.2 do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet III - Usługa transportu sanitarnego
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na wykonywanie usługi w zakresie transportu sanitarnego. Przedmiot zamówienia obejmuje realizację usługi w ramach: - Pakietu III - Transport sanitarny pacjentów – specjalistycznymi środkami transportu lądowego z zespołem transportowym, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i na zasadach określonych we wzorze umowy, który stanowi załącznik nr 6 do SWZ oraz w ilościach i zakresie określonych w Formularzu cenowym – załączniku nr 1.3 do SWZ.
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w zakresie realizacji dodatkowych usług transportu specjalistycznego, na następujących zasadach: a) skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany umowy, b) zlecenie realizacji usługi transportu specjalistycznego w ramach prawa opcji może, ale nie musi nastąpić w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego, c) realizacja usługi w ramach prawa opcji może być zlecona Wykonawcy: - w części, co oznacza, że Zamawiający może zlecać Wykonawcy realizację dodatkowych usług transportu specjalistycznego na podstawie „Zlecenia na transport sanitarny”, lub - wcale. 1) W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, wynagrodzenie przysługuje Wykonawcy z tytułu realizacji zleconej Wykonawcy usługi transportu specjalistycznego. 2) Wykonawcy nie przysługuje prawo domagania się realizacji usługi transportu specjalistycznego w zakresie prawa opcji, jeżeli Zamawiający nie skorzysta z przedmiotowego prawa. Nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie wymaga podania przyczyny i nie stanowi podstawy do dochodzenia względem niego odpowiedzialności z tytułu niewykonania umowy. 3) Ewentualne skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji będzie polegało na przekazywaniu przez Zamawiającego względem Wykonawcy dodatkowych „Zleceń na transport sanitarny” na warunkach określonych w umowie. 4) W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawca jest zobowiązany do jego realizacji na warunkach określonych we wzorze umowy – załączniku nr 6 do SWZ, co Wykonawca akceptuje przez podpisanie umowy. 2. Stopień realizacji umowy w ramach poszczególnych rodzajów wykonywanych transportów uzależniony jest od potrzeb wynikających z bieżącej działalności Zamawiającego. Zamawiający zastrzega sobie w związku z tym prawo do zwiększenia o 30 % miesięcznych ilości usług transportu sanitarnego w stosunku do ilości zamówień podstawowych wskazanych w załączniku do SWZ – Formularzu cenowym dla Pakietu III – załącznik nr 1.3 do SWZ.