See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda – Sadební materiál pro TSMPR 2025 – 2028
Beschreibung: Předmět zadávacího řízení Předmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody s obnovením soutěže mezi zadavatelem a nejméně dvěma dodavateli (nebude-li rámcová dohoda v souladu s pravidly pro hodnocení nabídek na uzavření rámcové dohody uzavřena s více dodavateli), na základě které budou zadávány veřejné zakázky na dodávky sadebního materiálu zadavateli. Zadavatel uzavře rámcovou dohodu se všemi dodavateli, kteří splní podmínky zadávací dokumentace (zejména podmínky kvalifikace) a jejichž nabídka splní požadavky stanovené zákonem a zadávací dokumentací. Zadavatel neomezuje počet účastníků rámcové dohody. Dílčí veřejné zakázky na základě uzavřené rámcové dohody budou následně zadavatelem zadávány v souladu s ustanovením § 135 zákona, tedy postupem s obnovením soutěže mezi účastníky rámcové dohody. Předmět veřejné zakázky je dále specifikován zadávací dokumentací zadávacího řízení a nabídkou dodavatele. Požadované technické podmínky zadavatel stanovuje v této zadávací dokumentaci. Nabízený předmět zadávacího řízení musí splňovat veškeré zadavatelem požadované parametry a musí splňovat požadavky stanovené touto zadávací dokumentací včetně jejich příloh. Předmět zadávacího řízení bude dodavatelem realizován v souladu s obecné závaznými právními předpisy, platným ČSN a předpisy týkajícími se bezpečnosti práce a technických zařízení. V případě, že v průběhu plnění veřejné zakázky nabude platnosti a účinnosti novela některého z výše uvedených předpisů, popř. nabude platnosti a účinnosti jiný právní předpisu vztahující se k předmětu plnění veřejné zakázky, je dodavatele povinen při realizaci veřejné zakázky řídit se těmito novými právními předpisy a postupy. Zadavatel nepřipouští podmiňovat nabídku na uzavření rámcové dohody jakýmikoliv jiným podmínkami, než jsou staveny v zadávacích podmínkách. INFORMACE O ROZDĚLENÍ ZADÁVACÍHO ŘÍZENÍ NA UZAVŘENÍ RÁMCOVÉ DOHODY NA ČÁSTI Zadavatel rozhodl v souladu s § 35, respektive § 101 zákona o rozdělení zadávacího řízení na uzavření rámcové dohody na 5 částí. Dodavatel má právo podat nabídku na jednu nebo více částí zadávacího řízení na uzavření rámcové dohody. Nabídky budou podávány vždy na každou jednotlivou část samostatně, tzn. na každou část bude podána samostatná nabídka dle podmínek dále uvedených v této zadávací dokumentaci. Nabídky budou podávány vždy na každou jednotlivou část samostatně i v případě, že bude tentýž dodavatel podávat nabídky na více částí. Jednotlivé části této veřejné zakázky jsou označeny a vedeny pod následujícími názvy: Část I.: Letničky Část II.: Trvalky Část III.: Okrasné dřeviny Část IV.: Sazenice lesních dřevin Část V.: Doprovodný materiál Zadavatel též zdůrazňuje svůj požadavek uzavřít rámcovou dohoda na jednotlivé části samostatně, nepřipouští se možnost uzavřít jednu rámcovou dohodu na více částí. Toto platí i v případě, že by byla rámcová dohoda uzavřena s jedním stejným dodavatelem na více částí. Pokud tedy bude tentýž dodavatel vybrán pro více částí, bude na každou část uzavřena samostatná rámcová dohoda.
Interne Kennung: P24V00010584
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03451000 Pflanzen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část I.: Letničky
Beschreibung: Sadební materiál - Část I.: Letničky Předmět zadávacího řízení Předmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody s obnovením soutěže mezi zadavatelem a nejméně dvěma dodavateli (nebude-li rámcová dohoda v souladu s pravidly pro hodnocení nabídek na uzavření rámcové dohody uzavřena s více dodavateli), na základě které budou zadávány veřejné zakázky na dodávky sadebního materiálu zadavateli. Zadavatel uzavře rámcovou dohodu se všemi dodavateli, kteří splní podmínky zadávací dokumentace (zejména podmínky kvalifikace) a jejichž nabídka splní požadavky stanovené zákonem a zadávací dokumentací. Zadavatel neomezuje počet účastníků rámcové dohody. Dílčí veřejné zakázky na základě uzavřené rámcové dohody budou následně zadavatelem zadávány v souladu s ustanovením § 135 zákona, tedy postupem s obnovením soutěže mezi účastníky rámcové dohody.
Interne Kennung: Část I.: Letničky
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje právo odběru zboží i u jiných dodavatelů než těch, s nimiž je uzavřena rámcová dohoda, zejména pokud: a. na trhu bude zboží nabízeno za výrazně nižší cenu, než je nabízeno dodavateli v rámci uzavřené rámcové dohody (např. při slevových akcích); b. pokud se bude jednat o jednotlivé kusy zboží nebo objemově malé množství, jehož peněžní hodnota je nižší než 30.000 Kč bez DPH a které musel zadavatel pořídit pro okamžitou potřebu. V případě odběru zboží od jiných dodavatelů podle tohoto odstavce se nejedná o porušení uzavřené rámcové dohody ze strany zadavatele a účastníkům rámcové dohody nevzniká nárok na účtování jakékoliv sankce či náhrady škody vůči zadavateli.
Los: LOT-0004
Titel: Část IV.: Sazenice lesních dřevin
Beschreibung: Sadební materiál - Část IV.: Sazenice lesních dřevin Předmět zadávacího řízení Předmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody s obnovením soutěže mezi zadavatelem a nejméně dvěma dodavateli (nebude-li rámcová dohoda v souladu s pravidly pro hodnocení nabídek na uzavření rámcové dohody uzavřena s více dodavateli), na základě které budou zadávány veřejné zakázky na dodávky sadebního materiálu zadavateli. Zadavatel uzavře rámcovou dohodu se všemi dodavateli, kteří splní podmínky zadávací dokumentace (zejména podmínky kvalifikace) a jejichž nabídka splní požadavky stanovené zákonem a zadávací dokumentací. Zadavatel neomezuje počet účastníků rámcové dohody. Dílčí veřejné zakázky na základě uzavřené rámcové dohody budou následně zadavatelem zadávány v souladu s ustanovením § 135 zákona, tedy postupem s obnovením soutěže mezi účastníky rámcové dohody.
Interne Kennung: Část IV.: Sazenice lesních dřevin
Los: LOT-0003
Titel: Část III.: Okrasné dřeviny
Beschreibung: Sadební materiál - Část III.: Okrasné dřeviny Předmět zadávacího řízení Předmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody s obnovením soutěže mezi zadavatelem a nejméně dvěma dodavateli (nebude-li rámcová dohoda v souladu s pravidly pro hodnocení nabídek na uzavření rámcové dohody uzavřena s více dodavateli), na základě které budou zadávány veřejné zakázky na dodávky sadebního materiálu zadavateli. Zadavatel uzavře rámcovou dohodu se všemi dodavateli, kteří splní podmínky zadávací dokumentace (zejména podmínky kvalifikace) a jejichž nabídka splní požadavky stanovené zákonem a zadávací dokumentací. Zadavatel neomezuje počet účastníků rámcové dohody. Dílčí veřejné zakázky na základě uzavřené rámcové dohody budou následně zadavatelem zadávány v souladu s ustanovením § 135 zákona, tedy postupem s obnovením soutěže mezi účastníky rámcové dohody.
Interne Kennung: Část III.: Okrasné dřeviny