2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy pieczywa do Zakładu Karnego nr 1 w Strzelcach Opolskich
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pieczywa z podziałem na 2 części: Część 1 – dostawa pieczywa do Oddziału Zewnętrznego w Strzelcach Opolskich (ul. Klonowa 3, 47-100 Strzelce Opolskie) Część 2 – dostawa pieczywa do Zakładu Karnego nr 1 w Strzelcach Opolskich (ul. Karola Miarki 1, 47-100 Strzelce Opolskie)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – dostawa pieczywa do Oddziału Zewnętrznego w Strzelcach Opolskich (ul. Klonowa 3, 47-100 Strzelce Opolskie)
Beschreibung: Lp. Nazwa przedmiotu Opis przedmiotu zamówienia j.m. Ilość 1. Chleb pszenny Krojony, pakowany w folii, z mąki pszennej chlebowej, bez ulepszaczy, waga jednego bochenka: 0,350 kg. Miękisz nie powinien posiadać oznak lepkości, zawilgocenia, grudek, pleśni, zdeformowania, zabrudzenia, spalenia. Cechy miękiszu: elastyczna pulchna konsystencja złączona ze skórką. Skórka o odpowiedniej barwie, lśniąca, bez popękań, złączona z miękiszem. Na każdym bochenku (opakowaniu) dołączona data przydatności do spożycia oraz skład. Szacunkowe miesięczne zapotrzebowanie: około 5 600 kg do 5 800 kg. Dzienne dostawy: od 180 kg do 200 kg. Termin przydatności do spożycia nie krótszy niż 4 dni od daty dostawy. Jakość art. żywnościowego nie może odbiegać od Polskich Norm. kg 34 540 2. Chleb razowy Krojony, pakowany w folii, z mieszanej mąki razowej, bez ulepszaczy, waga jednego bochenka: 0,350 kg. Miękisz nie powinien posiadać oznak lepkości, zawilgocenia, grudek, pleśni, zdeformowania, zabrudzenia, spalenia. Cechy miękiszu: elastyczna, pulchna konsystencja złączona ze skórką. Skórka o odpowiedniej barwie, lśniąca, bez popękań, złączona z miękiszem. Na każdym bochenku dołączona data przydatności do spożycia oraz skład. Szacunkowe miesięczne zapotrzebowanie: około 166 kg. Dzienne dostawy ok. 5 kg do 6 kg. Termin przydatności do spożycia nie krótszy niż 4 dni od daty dostawy. Jakość art. żywnościowego nie może odbiegać od Polskich Norm. kg 1 000 3 Bułka tarta Szacunkowe miesięczne zapotrzebowanie: około 40 kg. Dostawy sukcesywne po około 20 kg. Opakowanie: 1 kg. Jakość art. żywnościowego nie może odbiegać od Polskich Norm. kg 240
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – dostawa pieczywa do Zakładu Karnego nr 1 w Strzelcach Opolskich (ul. Karola Miarki 1, 47-100 Strzelce Opolskie)
Beschreibung: Lp. Nazwa przedmiotu Opis przedmiotu zamówienia j.m. Ilość 1 Chleb pszenny Krojony, pakowany w folii, z mąki pszennej chlebowej, bez ulepszaczy, waga jednego bochenka: 0,350 kg. Miękisz nie powinien posiadać oznak lepkości, zawilgocenia, grudek, pleśni, zdeformowania, zabrudzenia, spalenia. Cechy miękiszu: elastyczna, pulchna konsystencja złączona ze skórką. Skórka o odpowiedniej barwie, lśniąca, bez popękań, złączona z miękiszem. Na każdym bochenku (opakowaniu) dołączona data przydatności do spożycia oraz skład. Szacunkowe miesięczne zapotrzebowanie: około 8 700 kg do 8 800 kg. Dzienne dostawy: od 280 kg do 300 kg. Termin przydatności do spożycia nie krótszy niż 4 dni od daty dostawy. Jakość art. żywnościowego nie może odbiegać od Polskich Norm. kg 52 433 2 Chleb razowy Krojony, pakowany w folii, z mieszanej mąki razowej, bez ulepszaczy, waga jednego bochenka: 0,350 kg. Miękisz nie powinien posiadać oznak lepkości, zawilgocenia, grudek, pleśni, zdeformowania, zabrudzenia, spalenia. Cechy miękiszu: elastyczna, pulchna konsystencja złączona ze skórką. Skórka o odpowiedniej barwie, lśniąca, bez popękań, złączona z miękiszem. Na każdym bochenku (opakowaniu) dołączona data przydatności do spożycia oraz skład. Szacunkowe miesięczne zapotrzebowanie: około 370 kg do 380 kg. Dzienne dostawy ok. 11 kg do 12 kg. Termin przydatności do spożycia nie krótszy niż 4 dni od daty dostawy. Jakość art. żywnościowego nie może odbiegać od Polskich Norm. kg 2 233