See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RAAMOVEREENKOMST VOOR DE LEVERING VAN SCHOONMAAKPRODUCTEN, -MATERIALEN, EN -TOEBEHOREN
Beschreibung: Voorwerp van deze leveringen: Raamovereenkomst voor de levering van schoonmaakproducten en -materialen Perceel 1: Schoonmaakproducten en - materialen Perceel 2: Merk specifieke schoonmaakmaterialen en -toebehoren Voor een gedetailleerde omschrijving van de opdracht verwijzen we naar Deel III, Technische bepalingen, van dit bestek.
Interne Kennung: 2026/989/INK/CC/EVO
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39800000 Reinigungs- und Poliermittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2026/989/INK/CC/EVO - PERCEEL 1 Schoonmaakproducten en -materialen
Beschreibung: Dit perceel omvat voornamelijk schoonmaakproducten en -materialen voor de opleidingen particuliere en professionele schoonmaaktechnieken.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2026/989/INK/CC/EVO - PERCEEL 2 Merk specifieke schoonmaakmaterialen en -toebehoren
Beschreibung: Dit perceel omvat de levering van merk specifieke materialen, toebehoren, hulpstukken en vervangbare onderdelen die onlosmakelijk verbonden zijn met machines, werkwagens, mopsystemen,… die de aanbestedende overheid reeds in haar bezit heeft.
Interne Kennung: 2