281664-2026 - Ergebnis
Tschechien – Reparatur und Wartung von Personenwagen – Pozáruční opravy vozidel
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPozáruční opravy vozidel
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je provádění komplexního pozáručního servisu a pozáručních oprav motorových vozidel- sanitních i referentských, evidovaných v majetku zadavatele.
Vorherige Bekanntmachung320907-2023
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50112000 Reparatur und Wartung von Personenwagen
5. Los
LosLOT-0001
TitelPozáruční opravy vozidel Mercedes-Benz
BeschreibungPozáruční opravy vozidel Mercedes-Benz– v této části se týká předmět veřejné zakázky oprav vozidel značky Mercedes-Benz. Seznam aktuálně používaných typů vozidel a jejich počty jsou uvedeny v příloze zadávací dokumentace. Typy a počty vozidel se mohou v průběhu smluvního období změnit.
Interne Kennungčást č.1
LosLOT-0003
TitelPozáruční opravy vozidel Škoda
BeschreibungPozáruční opravy vozidel Škoda– v této části se týká předmět veřejné zakázky oprav vozidel značky Škoda. Seznam aktuálně používaných typů vozidel a jejich počty jsou uvedeny v příloze zadávací dokumentace. Typy a počty vozidel se mohou v průběhu smluvního období změnit.
Interne Kennungčást č.3
LosLOT-0002
TitelPozáruční opravy vozidel Volkswagen
BeschreibungPozáruční opravy vozidel Volkswagen– v této části se týká předmět veřejné zakázky oprav vozidel značky Volkswagen. Seznam aktuálně používaných typů vozidel a jejich počty jsou uvedeny v příloze zadávací dokumentace. Typy a počty vozidel se mohou v průběhu smluvního období změnit.
Interne Kennungčást č.2