See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bestek aannemer voor uitbouw Food Innovation Park en FR&D Hall
Beschreibung: Doelstelling van deze opdracht is het aanstellen van een aannemer voor het uitvoeren van werken in het Food Innovation Park in Roeselare voor de volgende percelen: perceel 1: infrastructuur (gesloten ruwbouw en afwerking), perceel 2: technieken (sanitair, verwarming en HVAC, elektriciteit) en perceel 3: lift.
Interne Kennung: 2025/29_KE__A_OP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025/29_KE__A_OP - 1
Beschreibung: Infrastructuur (gesloten ruwbouw en afwerking)
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2025/29_KE__A_OP - 2
Beschreibung: Technieken (sanitair, verwarming en HVAC, elektriciteit)
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 2025/29_KE__A_OP - 3
Beschreibung: Lift
Interne Kennung: 3